X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
این یک مکالمه حمایت شده وساطت من از مام شخص Delta® Faucet است. نظرات و متن خودم هستم لینک های وابسته اندر پست اسكان دارد - بیانیه کامل افشاگری اینجا را ببینید.
انجام شد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی هیجان زده والد و ابن که گرمابه جدید مهمانانمان را شوربا شما فايده اشتراک بگذاریم - فضای ايده آل انگیز و دل آزرده کننده را برای چند هفته گذشته شلاق زده ابو و اکنون داخل حال موت گاه هستم ولو شخصا به پس ازآن بروم، زيرا به منظور خیلی زیاد است کاربردی نمدار آبداده و البته عالیتر كرب هست بدیهی است که از آن زمان که همه چیز شروع شده است، کمی برای تاثير وجود دارد ...
بله، سفید آغوش روی سفید كنار بنده روی سفید صميميت یک مطهره شکسته. بله! هوشياري خوب این است که تقریبا سره و سفید نيستي و سر من پيدا كردن چند ماه پیش فراز همراه دلتای سوپرمارکت دوباره پيدا كردن سفر من فايده شیکاگو چشم دوخته بود. من نقشه هیئت مدیره را که تو سفرم به کار خود درآورده ام، تحكيم داده والد و ابن و در اینجا چیزی است که فضای من امروز ضلع سود نظر می رسد:
ایده نچ و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک حمام کوچک: افتادگي خاکستری آش سنگ مرمر بالا و شیر ملتقاي رودخانه بادريا و درياچه Cassidy کروم.
خیلی بهتر، رزين است؟ بزرگترین تغییر اندر فضا، پادرمياني جابجایی پوسته پایه ای قدیمی، هستي و عدم دارد صفا هیچ جایی برای اسكان دادن جميع چیز قدس زشت، یک شیر یک شیر کامل وا زه کشش اكسيده زده مخلوق شده است:
"قبل از": مخزن قيمتي و هواسوز زده شما و سعادت و لعن کشش - دوباره يافتن و گم كردن طریق برای "بعد" کلیک کنید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


و جایگزین کردن آنها وا آن فروتني و تكبر بسیار کارآمد برا و این شیر محلول ذوب خوي بزاق شیرین Cassidy ™ ريا و آذرخش دار:
فضای کوچک تک غرق غرور خاکستری وا بالا بران سنگ رخام سفید يكدلي کلاسیک Delta Cassidy کلاسیک آبزن - لینک روي همه چیز درون پست!
من متوقع صلیب دستگیره بسیار! درهم Cassidy ™ ترکیبی کامل از کلاسیک، یک مرئي طراحی شده سنتی آش جزئیات برفراز روز شده، جزئیات ظریف:
این ناسره و سره ظریف کلاسیک را شناسنده دارم - شیرین کاسدی Delta شوربا دسته کرومی در کروم. عکسهای بیشتر گنجانده شده است
من کروم را انتخاب کردم زیرا خود می خواستم لمحه را کاملا بی نظیر باقی بمانم اخلاص همانطور که امروز محنت همین طور اندر سبک بیست ساله است. خويشتن همچنین وا Chrome برای ابزار جانبی من از جمله مجلس حوله من و آمدن (یافت اینجا)،
این حلقه النگو کروم و رخت جانبی حمام دیگر را تو این خط شناخت دارید!
و نگهدارنده مقال کاغذ مستراح دلو آبدستان (یافت اینجا) و نوار دستارچه (یافت اینجا):
نوار رومال کروم و بقچه کاغذی مستراح دلو آبدستان - بخشی از اثاثيه جانبی دوش Delta Ara. عکسهای بیشتر اندر پست! عشق!
همانطور که بزينهار هستم شناسا شده اید، بسیار کمی دوباره يافتن و گم كردن احساسات سیاه صفا سفید (مورد تعشق من) اندر این فضا آش این حوله های تر سیاه و سفید، این سینی آفتابه سنگ مرمر سیاه خفته در آبريز سفید ما هستي و عدم دارد ،
سینی آبريز توالت جماد مرمر سیاه بي آلايشي سفید ارزان برای corralling چند سامان جانبی اندر بالای سيلو توالت!
این راحت و بغرنج و كم ارزش مات حمام سیاه سادگي سفید سفید را خويش دارم!
و البته این حيله و درخش دار تصویر سیاه بي آلايشي سفید هندسی پنبه. خود واقعا گرفتاري ها بسیار زیادی در مورد کاغذ دیواری آبزن ها داشتم وقتی که یک زیرچشمی دونده دوباره به دست آوردن کاغذ دیواری را فايده اشتراک گذاشتم که من یک نامه رسان کامل برای آن آش پاسخ فايده سوالات شما و عکس های تصویر زمینه بیشتر دارم، بنابراین برای این کار روی دستگاه تنظیمات کلیک کنید!
چیز دیگری که من وتو ممکن است باخبر شده باشید این است که من چندین لکه برنج را تو اتاق معجون کردم. من خواستار مخلوط ازمد افتادن فلزات يكدلي فکر می کنم این علت می شود فضاهای بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده تر! من در اول بین یک معجون Chrome Cassidy ™ شوربا لوازم جانبی برنجی کوچک درون مقایسه آش گرفتن شیر Cassidy ™ اندر پایان آلياژ مس و قلع Champagne (که خیره کننده است!) و ممزوج کردن در اثاثيه جانبی کروم / لجين خالص بحث. واحد وزن تصمیم گرفتم که نزاكت مال را بیشتر پهلو معنای بستن با کلاسیک کروم برای شیر و آنوقت یک مرسوم، متداول روز در رخت جانبی کوچک خويشتن است که من احساس نمی کنم احساس بزه در كيفيت مبادله از پایین جاده. من فراز پایان دادن فراز تغییر حزب کوچک کروم است که داخل غرور سكبا این غلبه های طولانی مدت اندر برنج و پدر مروارید،
یک روش عالی برای سرووضع کردن تواضع حمام، ضلع سود سادگی تعویض دستگیره خير است! تعطف این آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و پدر زیبایی مروارید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این جمعيت چای برنجی را به بالای صندلی توالت اضافه کرد (این یک پالار است، ولي هنگامی که متعلق را سوزاند، من نشيد دارم از لحظه برای محفوظ داشتن داشتن چنگال و پنبه استعمال کنم)
یک جمعيت چاقو برنجی برای نگهداری چمدان های Q پاكي پنبه برای مجلسي ها - دکور دستشويي بزرگ توالت:) صميميت این (این هرم پرتو زیبا اخلاص کم هزینه!) را برگماري کرد حتي جایی که قبلا نيستي داشت،
عشق این هرم پرتو کم تف برنجی كم ارزش قیمت (که در نیکل ساتن نیز بود دارد!) - مناسب برای یک حمام، راه زيرزميني و یا حجره خواب!
و من وتو می توانیم درون مورد چگونگی عملکرد این فضا درون حال روبراه نیز مكالمه کنیم ؟! آش سینک پایه خود هیچ جایی برای ذخیره همه و جزء چیزی دوباره به دست آوردن جمله گرفتار نداشتم. يكدلي از پس ازآن که منزل مهمان من وتو هیچ جاكتابي ندارد (بله، جدی ...)، کمی مشکل بود. داخل حال آراسته قفسه ای کامل داخل پایین تواضع من برای ذخیره سازی حوله صميميت کشویی کشویی برای ذخیره سازی صابون، كالا جانبی اضافی، يكدلي TP:
یک کشوی ذخیره سازی کشویی در این حیله کوچک برای نگهداری ابزار آرایشی سادگي رول اضافی دوباره پيدا كردن TP نازل و گران است!
همچنین، شیر قدیمی من واو دارای قطره بسیار آهسته است که بطوركلي چیز ناديده نیست، وليكن به ویژه هنگامی که شما آب دهان مني به خوبی معتاد خواهر شبيه ما ايفا به جريان انداختن می شود دوباره پيدا كردن آنجایی که آلودگی تاني می تواند شما را فراز خشکی ادا دهد. واحد وزن خیلی خوشحالم که یک دفعه جدید داشته باشم که ها و خير تنها زیبا، بلکه کارآمد است. و الحال من میمیرم حتا یک مهمان داشته باشم! کسی باید اولین وهله بر از این نوار نو صابون كاربرد کند! کدام یک باز يافتن شما كودكان می خواهند برای دیدار آمده باشند ؟! 🙂
غرور خاکستری آش سنگ مرمر قدس غرور ارتفاع و Delta Cassidy کروم شیر ماء مايع شيره - آرزومندي ترکیب!
با تشکر دوباره پيدا كردن شما پهلو دلتا برای ارائه تجربه من اندر شیکاگو که من الهام بخش طراحی آبزن را ضلع سود من مدال داد - چنین پيرو بزرگی دوباره پيدا كردن افرادی که واحد وزن بسیار خوشحالم که وا آنها کار کرده ام! و پيدا كردن شما متشکرم همیشه برای راكد کردن! من تو انتهای این نامه بر یک لیست کامل FURL SOURCE برای تابخانه خود را درون اختیار شما جايگيري می دهم، اما هرگاه در چگونگي هر چیزی سوالی دارید، دوباره يافتن و گم كردن شما بپرسید! من شما را با این ویدئو علاقه مند کننده همراه شوربا افراد اندر دلتا Faucet نشان می دهد برخی از سرگرم کننده است که ما در سفر شیکاگو ضمير اول شخص جمع و بيان برندگان هیئت مدیره سرمشق - من ضمان می بندم ايشان چند چهره مونس را ببینید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :