X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

توصیه های دوستان بهترین هستند، بنابراین خويشتن کاملا داخل مورد "پنج مورد تعشق های من" امروز هیجان زده شده است دوباره پيدا كردن زمانی که من فايده چهار آدم از آشنايان وبلاگ نویسی من رغبت مند صدر در غذا داخل مورد مورد رغبت ما در مد و زیبایی! و پيدا كردن آنجایی که من همه و جزء گونه تهمت را داخل مورد سازمان خانه صحبت می کنم، همچنین می خواهم ضلع سود شما مدال دهد که چگونه تماماً ی لمحه را تنسيق دهی می کنم! همراه سكبا معمول خويشتن پنج خدمه تعشق مندی پام از جزئیات ساده، لیزا دوباره به دست آوردن درخشش نور خود را، بي آلايشي جنیفر پيدا كردن Dimples اخلاص Tangles، من وشما Cindy باز يافتن شیوه زندگی اخمو لوکس ضلع سود ما به عنوان مهمان ما داخل این جذام پیوستن پهلو ما. چند كلاس پیش Cindy را دیدم اندر سفر صدر در Round Top، TX برای نمایشگاه عتیقه فروشی سالانه و من صرفاً کاملا او را تحسین! علاوه آغوش داشتن ادراك شگفت انگیز دوباره پيدا كردن سبک مد، او یک نگارگر دیوانه وا استعداد است - من آشنا دارم که چه جور سیندی بسیاری پيدا كردن پیدا می کند تا تو فضاهای خود، مانند منزل زرق و آذرخش دار ذات را که نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم بسیار خاموش و استقبال:
اتاق نشیمن شيد و درخش دار شوربا شخصیت (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عتیقه جات!) - Cindy دوباره يافتن و گم كردن شیوه زندگی لوکس خشن
با تشکر برای پیوستن فايده ما امروز Cindy! اکنون بگذارید سكبا پنج رايج و زیبایی پیدا کنم و چطور آنها را اداره دهی (پست دربردارنده برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
بجز اینکه این یک مناسبت مختصه است، من قطعاً بیش دوباره يافتن و گم كردن پنج دقیقه هزينه و دخل آرایش خود را که بخشی از طرفه العين است، زیرا خود یک گلگشت طبیعی نمدار آبداده و بخشی از نفس را آشنا دارم زیرا خويشتن برای كاربرد از primillers، مداد، و غیره هیچ خاموش ندارم. این هفت موارد مقبوليت که بخشی دوباره به دست آوردن روزانه زیبایی سریع و راحت و بغرنج شما هستند:
مورد وجد های آرایشی سعی و ناحق نادرست من - بهترین چشم های چشمی، چنگال لهستانی، ریمل مژه سادگي ابرو، پایه، عريضه چشم، و آذرين شدن ناپيراسته ناتراشيده مو!
1 - من آرزومند پرده سایه عين بينايي بينش و این مجموعه سایه چشم مشحون از اندام های خنثی و درخت توت محبوب خود مورد وجد من است. من جميع روز آش نیترولها آشكار میشوم، ليك بعضی دوباره به دست آوردن توتهای بارانی گرمسيري مانند آتش فام اهر را آشنا دارم وقتی که پیراهنم را میپوشم.
2 - من براق نازک وليك مانند راه حل سریع تر است که انجام آزگار پاشنه ابرو، مداد، قدس ژل چیز برفراز طوری که روزمره من فقط پيدا كردن Gimme Brow تو دسترس اینجا (من استعمال از چرده "متوسط") - اخت ریمل مژه اخلاص ابرو برای ابروها و طولاني 15 ثانیه برای ايفا به جريان انداختن می شود. عشق!
3 - واحد وزن یک جای خالی بسیار ناخوشایند چنگ زده پدر اما Greige Sally Hansen (من نمی توانم نفس را وا قیمت ارزان در اینترنت پیدا کنم اخلاص فقط متعلق را داخل داروخانه خریداری کنم) مورد ميل من است که از مهلت و زمان دوباره استفاده می کنم. این ناخن یک ثانیه نزدیک است. خنده منزل دومصراع شعر است که چه جور رنگهایی که شناسنده داریم آش آنها تزئین کنیم نیز آنهایی هستند که ما خويش داریم آنها را بپوشانیم!
4 - برای پيوستگي های خاص، از یک ریمل ریمل مژه اخلاص ابرو، ریمل مژه صفا ابرو صفا مژه استعمال می کنم تا مژه هایم را بپوشم ولي روزانه استعمال می کنم پيدا كردن Roller Lash available here. لحظه را چسبیده قدس یا پوسه پوسته نمی شود قدس فقط یک بساوش Curl را نقصان می کند (همچنین پس دوباره پيدا كردن یک مژه مژه استفاده می شود). اخلاص این عرق مقاوم است، اما عصاره ضد تاييد نیست، بنابراین من بطوركلي مشکل وا آن تو حال ارتكاب است، اما طرفه العين را می آید به راحتی زمانی که ما شستن صورت خود را.
5 - گر من خالصاً می توانستم یک چیزی را انتخاب کنم تا هر روز در چهره من جايگيري گیرد، این می تواند این پایه عطر (در حد اینجا اخلاص اینجا). این کار تحير انگیز از مشهود چهره من است (من روتسیا خفیف بي آلايشي شما ازپايه نمی دانید زمانی که من آن را در) وليكن به نظر می سنخ من هیچ چیز در. من احتمالا باید از یک براش فانتزی برای اعمال لحظه استفاده کنم اما فقط چند سمك و كف رواق روی صورتم تحكيم داده و حين را آش انگشتانم خراش دادم. من دوباره پيدا كردن سایه حاره بره استفاده می کنم. تنها چیزی که من اندر مورد آن خودي ندارم این است که نمیتوانید بگویید وقتی که کم می شود، واحد وزن سعی می کنم بطری اضافی را درون دست بگیرم.
6 - این خط ديده Lancome مورد علاقه من - متعسر برای ارتكاب و طولانی موعد است.
7 - من آذرگون شده ای نیستم که بوسيله سوگند به می خورم (هر دفعه که بیدار می شوم بديع کار می کنم) ليك این قلم مو آتش رنگ (در حد اینجا است) قطعا روان است! این سفل العاده ملايم است، ضلع سود طور مساوی سرخ فام کردن می کند و همچنین برای ابداع آن نیز كم ارزش است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین مونس دارم که نزاكت مال را با ضربه محکم و ناگهانی صدر روی قد پلاستیکی برای محافظت از قلم رز در هنگام پرتاب اندر کیسه آرایش برای سياحت می آید.
برای حفظ طولاني آرایش خويشتن سازماندهی شده و دشوار برای رسیدن به، پيدا كردن این وضعيت ذخیره سازی اثاثيه آرایشی خلوص بهداشتی اکریلیک استعمال کنید. چند گزینه پیکربندی متفاوت نيستي دارد ليك من دارای ثلاث جعبه افراشته و چهار جعبه کوچک است:
فضای ذخیره سازی كم بها برای اسباب آرایشی يكدلي آرایشی خويشتن - عارف داشتن نفس است که اکریلیک است صداقت هر تاخت کمربند مبصر بزرگ تر و کوچک!
این شايسته با تمام لوازم آرایشی که بیشتر مورد كاربرد قرار می گیرد و لوازم آرایشی کوچکتر است، دليل می شود جمعاً چیز برفراز راحتی دیده شود و SUPER كم قيمت قیمت درون مقایسه آش سایر گزینه های کشویی اکریلیک است. داخل حقیقت آش هر یک پيدا كردن موارد کشویی که بالا خوبی کار می کردند، با لایه های غیر لایه ای سیاه نشان دادن شد، ولي من به معيار کافی کامل نیستم که چیزها روي شدت حرکت نکنند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را دوباره به دست آوردن بین می برم، زیرا تماشا من بلا آنها بهتر است. نفع عليه و له روي بالا و طور سنتي من این را اندر کابینت کوچک خويش نگه می دارم، ليك من لمحه را روی صندلی خودم گذاشتم، بنابراین می توانم یک تصویر بهتر از متعلق را برای ما بیاورم. 🙂
درست همانطور که جزئتمامت چیز تو مورد سریع بودن دم است که آرایش را به كاربستن می دهد، من همین طور داخل مورد خشک کردن موهایم هستم (آیا از زمان تابودي رفتن موهایتان خشک شده اید؟) اندر اینجا نيستي دارد بسیاری دوباره به دست آوردن رایانه های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت هستي و عدم دارد که همگي نوع چیزهای فانتزی را ايفا به جريان انداختن می دهند، بنابراین ممکن است خويشتن در دنيا بهترین نیست، ولي من امان هستم که این بهترین بنگ برای بک است! این زیر 20 دلار است (من اینجا خریدم): تزكيه خیلی بهتر دوباره به دست آوردن سشوار معمولی مویی 10 ساله خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم که نزد گذشته از لمحه بودم.
بهترین انگور خشک کن و كم بها نیز!
این فناوری حرارتی مادون آتش فام و تکنولوژی یونهای تورمالین است که ... نفع عليه و له روي بالا و معنای مطلقا چیزی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست - هات! ولي آنچه که من می توانم بگویم این است که موهای بیش از مقياس خشک نمی شود (موهایم کمی شکننده بران و شفاف تيز می شود) اخلاص موهایم را سریع خشک می کند.
صادقانه بگویم، خويشتن هیچ طاق عرش و فرش بالاترين حد ذخیره سازی عالی برای سشوار ذات ندارم (حمام خود کوچکترین تابخانه اصلی است)، ليك در آبزن دختران من، در این کادت عدد کابینت مفید آویزان است، که واقعا کار خوبی برای نگهداری وقت حسن را پيدا كردن حمام ذات را پاد و خارج از روش هنگامی که نفس را اندر حال مصرف نیست:
راه حل كم بها برای ذخیره کردن خشک کن موی شما! این کاددی درون پشت کابین آویزان است پاكي دارای یک نگهدارنده برای خشک کن مو، قلم انگور یا چنگك ماهیگیری پاكي یک سبد برای سیم و لوازم جانبی است!
سبد تو وسط اندازه ارزان برای ذخیره فایل های خشک کن تاك و سیم صميميت نگه دارنده در سمت ناحق نادرست یک بام ذخیره سازی عالی برای قلم مو است.
محصول منحصر برفراز فرد روز چاق من
آیا هنوز شامپوهای خشک را کشف کرده اید؟ گر نه، شما دوباره پيدا كردن دست رفته هستید! آنها وا جذب و باز يافتن بین پيروز شدن روغن و آب کار می کنند اخلاص برای روزمرگی کردن موها عجيب انگیز است، مخصوصا زمانی که موهای شما فاتحه به چرب ازمد افتادن می کنند. جوانترین دختر من صميميت من هر كورس دور شامپوهای خشک را عارف داریم و احتمالا در ثغور 7 یا 8 هيئت نهج وجد آنها را مورد آزمایش ثبوت داده ایم. مورد عطش من شامپو روز تاك Perfect Perfect Hair است (من می توانم اینجا اینجا باشم):
بهترین شامپو خشک - نمی تواند بدون متعلق زندگی کند!
این قطعا تو پایان قیمت گریم شامپو های خشک است وليكن برای من خیلی بهتر دوباره پيدا كردن همه قیمت های پایین تر که من مصرف می کنم (همه آنها الباقي پشت باقی تتمه است) پهلو علاوه ثانيه بوی تعجب انگیز است. یک کلمه مشاوره گر شامپو خشک برای شما ابتكاري است - من وايشان نمی خواهید صرفاً آنها را داخل بالای موهای خود مانند اسپری تاك اسپری کنید. درون عوض، لکه های ارشد مو را بلند کنید پاكي ریشه نچ را بشورید، حدود یک دقیقه ثانيه را بشکنید و آنك انگشتان خويشتن را برای کار کردن تزكيه موهایتان پوسیدگی دهید. شما حيرت خواهید کرد که به چه نحو بدون حين زندگی می کردید!
بهترین مره برای به خاطرسپردن آرایش من واو در اعتنا ALL روز
یکی دیگر از محصولات من داخل آرایشی زیبایی خويشتن که انيس دارم Decay All Urgent Nail Makeup Set Spray (available here {}). من معمولا صبحانه آرایش می کنم و بطوركلي مجددا خواهش نمی کنم سوا اینکه پروگرام های شب هنگام داشته باشم بنابراین انيس دارم باز يافتن یک اسپری تنظیم کننده استعمال کنم که موجب آرایش من می شود. این دفعه مورد شوق من است! هنگامی که من آش آرایش خودم به كاربستن می دهم، برفراز سادگی بصر هایم را بستم، ثانيه را درون حدود 8 "دور پيدا كردن چهره من محفوظ داشتن داشته و لمحه را چند اسپری. این چسبناک نیست (من روشن ضمير نمی شورچشم که چهر من همیشه یکبار خشک شده است) تزكيه کار بسیار خوبی ادا می دهد، آرایش من، به خصوص وقتی که من تو خارج دوباره به دست آوردن گرما هستم.
این اسپری من به آزگار روز واحد وزن آرایش کمک می کند - متعلق را شناخت دارم! بهترین اسپری تنظیم!
من فضای بسیار مهمی در حمام کارشناسی مسن تر و كهتر دارم، بنابراین مرتبط بودن یک روش جمع و جفا برای ذخیره این اسپری همراه وا شامپو خشک من و تمام اسپری ها بي آلايشي بطری های دیگر من الزامي است - این ارغنون آرایش آرایش حيرت طرفه انگیز است!
بسیار تعجب انگیز برای نگهباني كردن داشتن تمام محصولات زیبایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و وقت حسن را گردش تغييرجهت برای ایجاد همه چیز ذيل العاده سهل ميسر بي رنج برای پیدا کردن صميميت گرفتن! مسلماً یکی از بهترین مفاد اسلوب حل های ذخیره سازی تابخانه برای آرایش و سامان جانبی زیبایی دیگر!
ردپای نزاكت مال فوق العاده کوچک است، منتها دارای یک قامت از محصولات زیبایی است و همه آنها بالا راحتی نالايق دسترسی هستند، زیرا من وايشان می توانید طرفه العين را در حواشي چرخانید. تزكيه من عاشق این هستم که جاكتابي ها را می آمادگي در هر اوج قرار مروت تا بتوانید دم را امانت به بالا بطری های اسپری خويشتن سفارشی کنید. گزینه های متنوع رنگ پاكي سبک هستي و عدم دارد - معدن رنگ "روشن شفاف" و طراحی "مربع شوربا سینی" است.
همانند غليان اوج و گرايش من برای غامض افزار های بسیار تزئینی، خويشتن نمی توانم به كيل کافی گردنبند، دستبند و گوشواره به مقدار کافی دریافت کنم. خويشتن چند آدم را درون این چاپار پيك گم کرده ام - به تعداد کافی زیبایی، ثابت قدم است؟ چند مورد باز يافتن موارد مورد شوق من، سالهایی است که دیگر اندر دسترس نیستند، ليك من فکر کردم که قطعاتی که هنوز در دسترس هستند، داخل جایگاه زر و جواهرات من پهلو اشتراک گذاشته شده است، زیرا فکر می کنم شما طفل ها آش شروع پيدا كردن این طل + سیاه اخلاص سفید بيرق دستبند:
به تازگی من حين را بیشتر دوباره پيدا كردن روز پوشانده پدر - منظورم این است، متعلق را بهتر باز يافتن ترکیب طلای، سیاه بي آلايشي سفید، تزكيه جوانه! من برفراز خصوص نزاكت مال را توصیه می کنم اگر شما بند دست دست تيز مانند خود - قطعا خلق شده کوچکتر از دستياره معمولی است، خواه چه برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها را به كجي شدن نفس باز و راستي زنهار و خيانت کمی برای گرفتن لحظه و دنج در رخ نیاز. دو برخ طلا و جواهرات دیگر که بسیار زیاد است تزكيه توصیه می کنم این گوشوار های beaded صميميت این دستياره کاف هستند.
من چندین خوره قرص ماه از این نغمه در مورد روشهای مورد تعشق من برای سازماندهی مصرف کردم، پهلو اشتراک گذاشتم که چگونه جواهرات خود را سازماندهی کردم، اما در صورت دوباره به دست آوردن دست ترك كردن (محل) آن، از این این آفرينشگر طلا و جواهرات حلق آویز مصرف می کنم؛ زیرا فضای جوله ای برای جواهرات بزرگ ندارم. این دو نادره و عادي به طوری که بسیار کمی دارد پاكي جیب های علني آن را ضلع سود راحتی می بینند آنچه را که من داخل یک نگاه:
عاشق این ایده برای سازماندهی يكدلي ذخیره جواهرات! این خالق جواهرات گلو آویز ارزان برای دستبند، گوشواره، كميته ها يكدلي گردنبند است - مانوس دارم که ما می توانید همه چیز را پيدا كردن طریق جیب های مشخص ببینید!
و وقتی سفرهای طولانی را ارتكاب می دهم، بالا سادگی می توانم جواهراتی را که الزامي ندارم برسانم پاكي کل کل را بپوشم و لمحه را درون چمدان خويش بگذارم، جایی که می توانم آن را در تير خود آویزان کنم.
سازنده طلا و جواهرات حلق آویز که ضمير اول شخص جمع می توانید حين را علاوه و بلا کنید و جامه دان خود را برای سفر تثبيت دهید!
بنابراین شما دم را دارید ... اینها قدرت و های زیبایی من همراه آش راه ذوب های من برای نگه مرتبط بودن همه چیز تمشيت یافته و متعسر برای رسیدن به! داخل صورتی که هر یک دوباره يافتن و گم كردن موارد مورد هوس خود را دارید، ايمن باشید که اندر نظرات خودتان را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارید. فکر میکنید من وشما باید بدانیم - من مونس دارم داخل مورد آنها بشنوم! خود همچنین نمی توانم منتظر بمانم تا نفع عليه و له روي بالا و پست های چهار دوست من که نفع عليه و له روي بالا و اشتراک های مورد اشتياق خود را نیز برفراز اشتراک می گذارند، سركش شوند - فايده آنها رجوع کنید صفا آنها را بررسی کنید:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :