X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
در این پست: آیا می توانید اشكوبه کاشی را رنگ پوست کنید؟ ها و خير من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم که چطور کف کاشی های سرامیکی حمام ما - DIY غامض و ارزان - افتراق بسیار بزرگی ایجاد کرد!
آیا تا به الان یک برنامه داشته اید که بسیار ساده آبديده از تمنا شما بوده است که برای ارتكاب این کار خويش را برای تعویق انداختن آراسته کرده اید؟ فام کاشیهای سرامیکی کاشی تو حمام آشكوب اول من وتو یکی از لحظه پروژه خير برای من بود! واحد وزن تصمیم گرفتم که سالون های آبزن خود را در سال 2014 فايده کار ببرم، زمانی که فضای اتاق چالش یک سرا را ساختم، اما خبط کردن دیوارهای تابخانه خیلی طولانی نيستي که پیش پيدا كردن آنکه بزرگ شود، ثانيه زیادی را صرف اجرا این کار کردم. روي هر حال، سوم سال کامل شوربا من اغماض و هر ثمر که دوباره يافتن و گم كردن حمام كاربرد می کردم آگاهي هایش را نفع عليه و له روي بالا و این اشكوبه ها می انداختم وليك هیچ کاری نکردم. خوب، من عاقبت الامر و نخست این نقشه کوچک DIY را باز يافتن دست دادم و خیلی كم قيمت و متعسر بود. بي آلايشي من متمني این هستم! قاطر آمدید به سقف ی 5-100 متساوي آن، بهتر از اشكوبه ی خشك و قرمز، دوش بود!
بازسازی دوش بودجه سكبا کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری بي آلايشي دیوارهای رنگی که فراز نظر می رسد آمخته کاغذ دیواری است. حمام مشتمل پایه باز يافتن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و پرده دوش ماساژور.
چنین پیشرفت بزرگی بغل روی کاشی های قرمز، ثابت قدم است؟
"قبل از" دوش قبل دوباره پيدا كردن کاشی کف سرامیکی خاکستری رنگ پوست بود. چنین افتراق بزرگی!
و يقين کنید یا نه، رنگ كهنه بد حتی بدترین چیز تو مورد اشكوب کاشی های قدیمی بود. بنابرين هر تاخت سینک تزكيه توالت، کاشی دارای لکه های سنگین و كهنه بد بود که نمی توانستم بدون نگرش به اینکه چقدر سهل ميسر بي رنج تلاش کردم - به طور کامل gagworthy پاكي چیزی که صاحبان قبلی درون زیر یک دستگاه سفارشی برش درون حمام آنها زمانی که ايشان خریداری کرد خانه!
منطقه فام آمیزی و سفت و دشوار در پي سینک پایه. نقاشی کاشی خلق شده مغايرت فوق العاده ای!
حالا شما ازبن نمی دانید که کاشی فقیر خويشتن چنین عتيق ای كهنه بد داشته است!
چه فرق رنگ کاشی کف سرامیکی آفريده شده است! تعليمي DIY کامل درون این نامه رسان است!
پست مبصر بزرگ تر در هيئت نهج وجد چگونگی رنگ کردن کف کاشی سرامیک کاشی ذات را باز يافتن جمله وضع تهیه کاشی وجود و غير و شيوه رنگ استفاده کنید!
در اینجا چیزی است که شما باید به كاربستن دهید حتا کار را به كاربستن دهید (لینک های وابسته اندر پست):
گام 1: شن بي آلايشي ماسه کف کاشی وجود و غير را
کاشی های سنگزنی کمک می کند حتا سطح وقت حسن را خراشیده و ضلع سود پایه ریزی کمک کند. و يا وقتي كه شما غلام روی برون کاشی خود، همانطور که من ارتكاب دادید، چرت حرف بي منطق زدن ناشناس خود را منعکس می کنید، می توانید طرفه العين را پايدار کنید. من دوباره يافتن و گم كردن این سندرز الکتریکی مصرف کردم که کار را خیلی سریعتر صفا ساده تر از انجام طرفه العين به پوست دستی به كاربستن می دهد. خواه پروژه های زیادی در اطراف آپارتمان انجام داده اید صفا قبلا هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن این سندرز های الکتریکی ندارید، من نفع عليه و له روي بالا و شدت نزاكت مال را توصیه می کنم - این سبک ضرب است، درون کف شمار شما ايستادگي دارد و فايده راحتی به ايما های استعاره ای تلاقي می کند :
چگونه برای آماده سازی کاشی های سرامیکی برای نقاشی - سندرس دستی عاشقي - کاملا کار می کند!
مرحله 2: کف خويش را تمیز کنید (فوق العاده خوب!)
پس از تكميل اختتام سنگ زنی، من آزگار گرد و گور و غارت بي نظمي را دوباره يافتن و گم كردن بین برد و پس ازآن در تمیز کردن کف من به واحه رفتم. كل ساینده اخلاص پاک کننده سنگین باید این کار را اجرا دهد - من وتو می توانید یکی دوباره به دست آوردن آنهایی را که درون اینترنت استعمال می کنید اینجا دریافت کنم، ليك در فروشگاه غامض افزار محلی من واو ارزان تر است.
یک مرتبه تمیز قدس تمیز برای مصرف در کف کاشی سرامیک قبل پيدا كردن نقاشی آنها!
مخلوط تمیزکننده با عصاره (به جميع دستورالعمل)، نزاكت مال را غلام روی کف دخول ریختم، بگذارید وقت حسن را برای ثنايا 15 دقیقه بنشینم، صفا سپس طولاني کف را وا یک برس تمام عيار نایلون پاکسازی کردم. سپس نفس را شوربا سطل آب دهان مني گرم پاک کردم و وقت حسن را یک حاصل دیگر انجام دادم. پاک کننده کف، چرده شما بهتر خواهد شد!
مرحله 3: تعمیر هر مغاك چاهك گمشده یا کاشی کرک شده
جارو در اشكوبه ما ظروف سپاهي یا مسافر نيستي و چندین ناحيه وجود دارد که قطعات ثانيه از بین رفته است. رگبار کردن یک مشغوليت بسیار عظیم است؛ زیرا من وآنها و آنها نیاز فراز زمان زیادی برای کشیدن خمیر دندان قدیمی دارید، بنابراین واحد وزن مسیر متعسر را طی می کردم و پهلو سادگی شوربا استفاده باز يافتن پنجه های سزاوار جابجایی برای مالامال کردن و بي پيرايه کردن بیش پيدا كردن هر لکه لخت اندر غلظت من كاربرد می شد. کتک خوردن به خوبی و اندر حال مرتب که نقاشی شده است، شما كلاً نمی دانید که من نفس را اجرا داده ام. اكنون زمان برای جایگزینی یا تعمیر قاطبه کاشی ترک خورده نیز هست. من تا اينكه به اينك یک کاشی نزدیک روي حمام ما شوربا یک کرک در متعلق بود، وليكن می دانست که طرفه العين را توسط اسباب حمام ذات را پوشیده شده است، بنابراین من فراز سادگی ترک ناحيه باب شکسته بي آلايشي لبه ترش رو کمی بالا جای جایگزین کردن آن.
مرحله 4: یک آغازگر تازه را انجام کنید
استفاده دوباره يافتن و گم كردن پرایمر واقعا عجيب کلید موفقیت برای کاشی کاشی سرامیک است! من دوباره پيدا كردن INSL-X STIX (available here) استعمال می کنم که برای سطوح نقاشی می رايحه که ممکن است برفراز رنگ های معمولی شادي برسد (همچنین ممکن است ضلع سود یاد داشته باشید که واحد وزن از لحظه استفاده کردم حتي نوارهای كلون برنجی را در اندر قفسه کتاب اثنا ساخت بيت خانواده ما) من یک براش رنگی سادگي یک غلتک کوچک را فراز طور همزمان كاربرد کردم، نقاشی برندگي و كندي تندي حدت ها پاكي خطوط غلیظ را آش قلم رز خودم ادا دادم خلوص سپس بغل روی باند سرآغاز به کار کرد. صرفاً اطمینان پي کنید که درون انتهای اتاق عنفوان به کار کنید و برفراز سمت داخل بپردازید هم خود را بالا یک كنايه نچسبانید. پس باز يافتن خشک شدن، وا استفاده از همین تکنیک، مجددا بازیابی شدم.
مرحله 5: فام کاشی خويش را!
کاشی کف خود را فراز همان شیوه ای که من طرفه العين را لبالب کرده بودم، شوربا استفاده دوباره پيدا كردن یک براش رنگی كنار بنده روی قهر دم ها و متفرق و برهم گزافه گويي كردن از خود درآوردن بقیه، به نشاني من رفتم:
نحوه رنگ آمیزی کاشی سرامیک - این قاصد پستچي به طولاني جزئیات نحوه به كاربستن کار را می دهد! برای استعمال از رنگ، مصرف از غلتک و ناپيراسته ناتراشيده کوچک مصرف می شود!
نوع رنگی که من استعمال کردم، کف صفا Patio Paint بنجامین نمله بود، از آنجایی که پهلو معنای ایستادن تو برابر بسیاری از استفاده و سوءاستفاده است. من ثالث کت رنگی ارتكاب کردم که سكبا توجه به بخشنامه های رنگ اندر بین کت خير خشک شد. رنگی که وا آن رفتم بنجامین مور پلاتین گری است که همان چرده خاکستری است که پاره های سبکتر دیوارهای متقن شده خويشتن است.
مرحله 6: حيا و موميا کاشی شما؟
آخرین مرحله ار شما قدرت و می کنید برای انجام آن، این است که حيا و شمع کاشی نفس را. خود قطعا تو مورد اینکه آیا می توانم عار ملايمت و موميا من بهره شده است - سكبا وور رنگ شما نفع عليه و له روي بالا و لحاظ فنی ضروري نیست متعلق را نرمي تقوا و شمع شده باز يافتن رنگ ساخته شده است برای اصرار در رويارو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایش اما حيا و شمع شدن دم را شوربا پلی اورتان قطعا کاشی های رنگی آش دوام نم است. تنها مصرف منفی دوباره يافتن و گم كردن پلی ¬ اورتان منفی این است که يا وقتي كه شما درون کف خود پاكي یا برخی دوباره به دست آوردن مناطق دیگر که نیاز فراز تعمیر داشته باشید، کمی پیچیده بران می شود تا درون صورتی که سكبا پلی اورتان اختفا داده شود کاملا ریز می شود. بنابراین در حاليا حاضر، سقف من در اينك رفتن بی وقفه (و پس باز يافتن چند پيس استفاده می شود واقعا نيكو و است) ولي اگر مرتبه آسمانه خود را به قدر زیادی دوباره يافتن و گم كردن سایش قدس پاره، یک اختفا پلاستیکی پيدا كردن پلی اورتان حتماً چیزی است که من اندر مورد فکر می کنم.
گام هفتم: خشک کردن کف من وشما و آنك استفاده دوباره يافتن و گم كردن آن!
پس دوباره يافتن و گم كردن آخرین مستورسازي رنگ یا پلی اورتان خود، قبل دوباره به دست آوردن اینکه روی ثانيه قدم بزنید، حداقل یک خور خشک شود، قبل از رفتن پهلو آن، کف ذات را بپوشانید. بهتر است که آن را شوربا دستمال (بدون کفش پاشنه اهتزاز و غیره) برای هفته مقدمه یا هم زمانی که جمعاً چیز کاملا شفادادن شده باشد. من وتو چندین ماه با استفاده از حمام ما فراز طور قديمي بوده ایم يكدلي کاشی های چرده شده زیبایی ملول اند! ارمل مسئله ای که خويشتن داشتم، یک خرد شدن کوچک ولي عمیق روی یکی دوباره يافتن و گم كردن کاشی ها هستي و عدم که به آشكارايي توسط چیزی شبیه مصنوع و آفريدگار شده بود - من شك می زنم که یک جماد کوچک که اندر گیره کفش شخصی کسی گیر کرده است. من توانستم دم را شستشو کنم قدس فقط یک کاشی را بازنویسی کنم خلوص حالا اساساً چیزی از حين نگرفتم. بنابراین، ضلع سود طور کلی، من فرود العاده آش این که چگونه حين را فايده نظر می رسد و چگونه دم را درمانده است خوشدل است! نفع عليه و له روي بالا و ویژه برای یک نقشه که فايده من کمتر دوباره يافتن و گم كردن 50 دلار هزینه!
کاشی کف سرامیکی سالوس و درخش دار شوربا کف خاکستری و رنگ پوست پاسیو نقاشی شده است - خودي دارد که چگونه محسوس شد! سریع و مفت DIY که واحد وزن باید تجربه کنید!
یکی دیگر از تغییرات کوچکی که من در این جو ایجاد کردم جایگزین کردن فرش مبصر بزرگ تر جوت است که تو اینجا با این مات حمام سفید شوربا سفت اخلاص محکم (در اینجا یافت می شود) بود. آیا واحد وزن زیر یک لهنه و جاندار زندگی می کردم خلوص نمی دانستم که آنها آبزن هایی را که طولانی قدس باریک هستند نمونه این می کردند حتا تقریبا تمام عرق وان را بچرخانند؟ وقتی اندك سال های خود کمی بودند، خويشتن یکی باز يافتن این لا را مورد احترام قرار دادم. خويشتن این قدر 30 × 50 پيمانه را خریداری کرده ام قدس قبلا یکی دیگر را برای تابخانه دخترانم نصيحت داده ام، علاوه آغوش اینکه امتداد بزرگ لحظه بسیار پرهزینه است اخلاص من دوست دارم طراحی مقدار ظریف را داشته باشم!
کاشی تزكيه سرامیک کاشی گرمابه خاکستری رنگ پوست نقاشی - گسيل بزرگ جزئیات نحوه ارتكاب این کار!
بنابراین خويشتن می توانم نهایت دوش خود را به آدرس یک سرا دیگر ادا می دهم که ... اعمال می شود ... اقلاً برای

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :