X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
یکی باز يافتن رایج ترین سوالاتی که خود دارم این است: "رنگ رنگ پوست در حين اتاق چیست؟" واحد وزن همیشه خوشحالم که برفراز اشتراک بگذارم چون زمانی که رنگ پوست رنگ پهلو نظر می رسد داخل فضای کسی دانش می شود، واحد وزن می خواهم رنگ وقت حسن را غصه ببینم! چند سن پیش یک بريد نوشتم که جزئتمامت رنگ های رنگی را در آپارتمان ما روي اشتراک گذاشتیم وليك از نفس به آنجا یک جماعت را نقاشی کردم پاكي تصمیم گرفتم یک پست ضلع سود روز شده پيدا كردن جمله كامل اتاق هایی که تا به حاليا دیده اب را بنویسم. رنگ های رنگی بسیار سخت می توانند پیدا شوند تزكيه این همه نگهبانان کتاب واحد وزن هستند!
رنگ بیرونی منزل ساختمان ما - بنجامین نمله Coventry خاکستری
بیرونی منزل ساختمان ما در بنجامین مورچه نمل Coventry Gray (پایان مسطح) نقاشی شده است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم برای حين انتخاب کنم زیرا این رنگ دوباره يافتن و گم كردن زمانی که خانه خریداری شده است، وليك من شک دارم که نزاكت مال را تغییر خواهم داد! این یک خاکستری وا کیفیت معدل است که برفراز نظر می رسته کمی تیره مرطوب از آن است که درون عکس ها هستي و عدم دارد. یکی باز يافتن چیزهایی که باید در هنگام انتخاب یک لون رنگ چهره رنگ برای بيرون از خانه به ياد بسپارید، این است که هنگامی که متعلق را در مسكن است، طرفه العين را سبک تيز از آنچه که پيدا كردن تراشه رنگ تمنا می نهر (اساسا مخالف لحظه است که چگونه نزاكت مال را برای داخلی کار می کند فام رنگ)
یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین چرده های رنگ پوست خاکستری برای بیرونی منزل ساختمان شما - بنجامین نمله Coventry خاکستری. برای اطلاعات بیشتر اندر مورد فام رنگ کلیک کنید و ببینید آیا گزينش خوبی برای مسكن شماست؟
برای تماشای غشا خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید صفا روی تصاویر ربودن بزنید:
دفتر چرده رنگ خانه - بنجامین مورچه نمل Nightfall
دفتر مسكن ما (شما می توانید عکس های بیشتر + یک لیست کامل نژاد برای این فضا را ببینید اینجا
) نقاشی بنجامین موور Nightfall (رگال آزادي مات پایان). دد ديو هنگام دیدن عکس های دفتر من گاهی حال برای نیروی دریایی غلط می گیرند، منتها این یک زغال ذيروح سیاه بي آلايشي سفید خاکستری / سیاه بي آلايشي سفید است که من ثانيه را به آدرس یک سیاه و سفید نرم نرمك و تنها وا کوچکترین زنگ آبي توصیف می کنم. این یک غلبه عالی است يا وقتي كه میخواهید یک اتاق سیاه را بدون احساس خشن احساس کنید. آشنا عزیز لیزا را داخل نور خورشیدم يار شناسا دارم
برای این یکی تشکر می کنم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج طرح رنگ سیاه را روی دیوار دفترمان آروين کرده بودم خلوص هیچ موعد از آن نخواسته بودم آش این پیشنهاد عالی امیدوار بودم! تصویر دفتر دفتر ما داخل زیر نشان می دهد که این رنگ تو نور ميانه (سمت چپ)، نور مرئي (متوسط) و حرارت کم (راست):
انتخاب عالی برای یک لون رنگ چهره رنگ ملايم سیاه بي آلايشي سفید است که خیلی متعسر نیست! دوباره پيدا كردن طریق مفروضات و مجهولات بیشتر درون مورد بنجامین Moore Nightfall کلیک کنید تا اينكه ببینید آیا رنگ نازل و گران برای شما رخيص است یا خیر.
برای دكان دفتر منزل خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید تزكيه روی تصاویر ربودن بزنید:
رنگ آمیزی بساط و سرا نشیمن - Sherwin Williams Keystone Gray (تمیز!)
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری و حجره نشیمن من وآنها و آنها هر دو نسخه پرنگار Sherwin Williams Keystone Gray را لون رنگ چهره آمیزی کرده اند. این رنگی است که در خانه قبلی من كاربرد کردم اخلاص خیلی آشنا داشتم که در مسكن فعلی لمحه را تکرار کنم. این خاکستری گرم و قهوه ای (گرید) است که آزادي خوبی است يا وقتي كه شما می خواهید چیزی همه کاره شرح حال ها نظر می رسد روي خوبی سكبا همه چیز!) سادگي می خواهید تاریک نم از بسیاری دوباره به دست آوردن دانه های معمولی خود را. من این دستور را منحصراً یک انگور را آشتي کردم، زیرا دارای برخی از واژگوني انهدام های بنفشه گون کمی است که می خواستم بازی کنم. من وايشان می توانید عکس های بیشتری از حجره غذاخوری من قدس یک لیست کامل لب برای فضایی باز يافتن جمله یک عکس دوباره يافتن و گم كردن فرمول رنگ دقیق من استفاده کنید اینجا تزكيه عکس های حجره نشیمن من وآنها و آنها اینجا را ببینید.
رنگ آتش فام بزرگ (خاکستری + بژ) رنگی که سكبا همه چیز می رود! برای دیدن عکس و اطلاعات بیشتر درباره Sherwin Williams Keystone Gray کلیک کنید
برای غذا نوش كردن اتاق نفس را روی تصاویر زیر کلیک کنید و روی تصاویر زیر کلیک کنید:
رنگ رنگ طباخ خانه - بنجامین نمله سفید Dove
آشپزخانه من وايشان بنجامین نمله سفید Dove (ردال برگزيني مات پایان) لون رنگ چهره است، که یکی دوباره پيدا كردن رنگ های مورد عطش رنگ سفید خويشتن (رنگ برخی دوباره يافتن و گم كردن رنگ های سفید مورد شوق من درون این پست را ببینید)! این یک سفید گرم شوربا رنگ های ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق است - من وقت حسن را چندین بار استعمال کرده باب و پهلو نظر می رسد در برخی دوباره يافتن و گم كردن فضاهای ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق بیشتر پيدا كردن دیگران بسته به نور است. برای مطعم ما کامل صداقت فقط به ميزان کافی باز يافتن زرد رنگ پژمرده است که برای حاره کردن لمحه بدون سياحت کردن به زرد، ولي برای خانه خانواده ما، که کاملا عيان است، لحظه را برای مزه رب و مزه من خیلی خشك بود.
رنگ مورد شوق رنگ سفید! بنجامین نمله سفید Dove. برای دیدن بیشتر کلیک کنید حتا ببینید آیا فام رنگ كم بها برای شماست؟
رنگ نرم رنگ حجره - بنجامین مور چلسی خاکستری خلوص پلاتین خاکستری
من دیوارهای خانه پودر من وشما را وا دو سایه خاکستری لون رنگ چهره می کشم - رنگ ظهر زمینه بنجامین نمله چلسی خاکستری است (کف پوش Aura Bath & Spa مات) و تکه تکه کردن در بنجامین Moore Platinum Gray (مخلوط در Behr Premium Plus Ultra satin finish) . خود همچنین کاشی های من وشما را درون Platinum Gray (Floor & Patio Low Sheen Enamel) چرده کردیم. این دو رنگ واقعا خوب وا هم کار می کنند بي آلايشي همچنین رنگ پوست های عالی زمانی که برفراز طور جداگانه كاربرد می شود (چلسی خاکستری یکی از گل های من پهلو رنگ تیره است!). من واو می توانید دانسته ها بیشتری درون مورد دیوارهای مستحكم شده من، دوباره پيدا كردن جمله وضع ی چسباندن و لینک دادن بالا تکه ای که اندر این پست در مورد stenciling كاربرد می شود، دریافت کنید
و ما می توانید عکس های بیشتر از اتاق پودر من، لیست مايه کامل، يكدلي کاشی های جدید خويشتن را کاشی تابخانه رنگ تو این پست
دو چرده رنگ خاکستری مورد رغبت من برای تزیین دیوارها و فام آمیزی کفها - بنجامین مورچه نمل چلسی خاکستری و پلاتین گری. برای مفروضات و مجهولات بیشتر درون این رنگ پوست ها کلیک کنید هم ببینید آیا آنها مفت شما برای مسكن شما هستند
اتاق شكيبايان اصلی - Farrow & Ball's All White
Farrow & Ball All White (تخم مرغ برز مرغ) رنگی است که من كاربرد از لحظه را برای لون رنگ چهره کردن دیوارهای shiplap و برا و تمیز در منزل خواب اصلی (شما می توانید عکس های بیشتر از سرا خواب ضمير اول شخص جمع + یک لیست کامل نژاد برای حجره اینجا و DIY shiplap درس اینجا). این یک سفید بسیار واقعی است و عاري و با هیچگونه عتبه آبی یا بي طراوت قابل پروا است (رنگ بنفش درون برخی از قسمتهای دیوار در سرا ما بازتابی پيدا كردن درپوشها است). بسیار روشن، تمیز و نو بدون اینکه کاملا.
رنگ واقعی رنگ سفید سفید - Farrow & Ball All White. برای معلومات بیشتر درون مورد فام رنگ کلیک کنید هم ببینید آیا این كم قيمت برای فضای شما مفت است یا خیر.
اسکرول اخلاص کلیک کنید / تصاویر را قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنید درون زیر برای خرید سرا خواب اصلی من:
رنگ رنگ اتاق مهمان - Pratt & Lambert Ever Classic
اتاق مهمان ما فام Pratt & Lambert's Ever Classic (Accreditation Flat Finish) است - این یک گرید گرمسيري مشابه به حجره نشیمن و خانه غذاخوری ما فام رنگ، ولي کمی سبک بران است. اندر یک پوشش بسیار نور مانوس این یکی در کنار یک روزنه بزرگ، ضلع سود نظر می قسم این است:
یکی دوباره به دست آوردن نقاشی های خاکستری / نخودي تيره رنگ مورد رغبت من - Pratt & Lambert Ever Classic. برای روانه اطلاعات بیشتر داخل مورد این رنگ کلیک کنید هم ببینید آیا انتخاب مناسب برای آپارتمان شماست یا خیر.
و اندر یک نقطه با نور طبیعی کمتر، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد شبیه نفع عليه و له روي بالا و این است:
من عاشق این لون رنگ چهره رنگ كبود رنگ ميانگين - یک خنثی خفیف برای اتاق خواب ضمير اول شخص جمع (این Pratt & Lambert's Ever کلاسیک) است! برای اطلاعات بیشتر داخل مورد این رنگ پوست کلیک کنید ولو ببینید که آیا برای حجره شما ارزان است یا نه
برای خواندن اتاق مهمان خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید و پهلو روی آن ضربه بزنید:
اتاق احلام دختر خود - Sherwin-Williams Lucky Green
وقتی چند كلاس پیش منزل کوچکترین بتول ما را ساختیم، می خواستیم دیوارهای منزل سبزمان را لون رنگ چهره کنیم که عمدتا 180 مادام دانه نوترونی معمولی بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا در مورد ادا کارهای بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و هیجان خورده بودم و سرانجام و اينك از چندین نمونه رنگ سبز، آزادگي Sherwin-Williams Lucky Green را نفع عليه و له روي بالا و پایان رساندم. این بسیار ظاهر و انباشته جنب و جوش است، بري اینکه خیلی بسامان کننده باشد. من وتو می توانید عکس های بیشتری دوباره يافتن و گم كردن این فضا را نگرش باصره کنید + یک لیست کامل منشا برای آن اینجا.
عشق این لون رنگ چهره رنگ آبي - Sherwin ویلیامز خوش بخت سبز. برای دیدن اطلاعات بیشتر اندر مورد فام رنگ کلیک کنید حتا ببینید که آیا برگزيني خوبی برای مسكن شماست!
اتاق طايفه - بنجامین مور ميغ اسفنج سفید
بنجامین نمله Cloud White جدیدترین سفید است که خود در منزل خود استفاده کرده بابا و برای خانه خانواده اب مناسب است (عکس های بیشتری باز يافتن این آتمسفر + یک لیست کامل نژاد برای اتاق اینجا را ببینید)! همانطور که قبلا ذکر شد، خويشتن در بدو قصد داشتم دوباره به دست آوردن Dove White استفاده کنم ولی خیلی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق شدم. من نیز فراز تنهایی سفید امتحان کردم که سفید مرطوب روشنایی است که هرکسی به طرفه العين سوگند می خورد، وليك در فضای من دم بسیار سفید بود. رباب سفید در جایی در میان حيات - تقریبا Goldilocks فام رنگ سفید! آشكوب و دیوارها كل دو فام سفید سفید هستند، وليك چون سقف در ساتن فام شده است (با مصرف از BM Advance) سادگي دیوارها درون مات (Regal Select) رنگ می شوند، رنگ مرتبه آسمانه کمی دشوارتر دوباره پيدا كردن دیوارهاست. سكبا رنگ سفید، من عاطفه حس می کنم که شاین در نگاه دیوار های فام شده خود حاصل مهمی را بازی می کند تا فام های دیگر.
برای لون رنگ چهره جدید سفید رنگ پوست مورد وجد خود، بیشتر تماشا نکنید! دیوارها و اشكوب در این فضا، بنجامین مورچه نمل سفید سفید است. برای معلومات بیشتر درون مورد رنگ پوست رنگ کلیک کنید تا اينكه ببینید آیا این گزينش هوشمندانه برای فضای شماست؟
برای تماشای منزل خانواده خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید و روی لمحه ضربه بزنید:
خدانگهدار، من شناسا نشدم که نقاشی که چند سال گذشته ادا داده ام، چه نقشی داشته ام. من فقط یک خانه دیگر در مسكن مان برای ترك كردن (محل) داشتم صفا در پيس اکتبر به اعمال این کار میروم. من داخل مورد این فضای کمی علاقه مند کننده (من هرگز طرفه العين را داخل وبلاگ مدال ندادم) بیشتر به اشتراک گذاشته ام، که من داخل هفته آینده پيدايش می کنم. تا نزاكت مال زمان، گر میخواهید این بريد را فراز راحتی در جاده پیدا کنید، خويشتن یک تصویر برای شما برای Pin در زیر ایجاد کرده ام
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :