X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اتاق های كودك ها خانه های مورد وجد من برای تزئین هستند زیرا همه چیز درون مورد رابطه داشتن سرگرمی پاكي فکر کردن درون خارج پيدا كردن جعبه هستند! وقتی اتاق دخترانم را ساختم، ما هر نوبت سبک HGTV را با شگفتی بزرگ آرم دادیم قدس واکنش آنها بالا فضاهای ابداعي تزئین شده برخی از خاطرات مورد هوس من است! امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج ایده ی مورد شوق ی واحد وزن را برای تزئین حجره های كودكان که نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم از محرز اتاق دختران واحد وزن می آید پهلو اشتراک می گذارم. محارم و بيگانگان من پام دوباره پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا از درخشش نور شما، جنیفر دوباره يافتن و گم كردن Dimples بي آلايشي Tangles، اخلاص مهمان میزبان ما سكبا استعداد، جولی از جولی Blanner ایده های خويشتن را برای تزئین خانه بچه لا نیز ضلع سود اشتراک گذاشتن! جولی دو ناسفته و بيوه دارد الگو من و حجره هایشان بسیار خوشگل و ممتلي از ایده هایی هستند که می خواهید ربودن کنید، دوباره يافتن و گم كردن جمله این بيت تختخواب شكوهمند شایان ستایش که می توانید بیشتر از here دیدن کنید:
جالب ترین دختران سرا خواب تخت شكيبايان - جولی بلرین
با تشکر پيدا كردن شما برای پیوستن فراز ما جولی! الحال بیایید با پنج ایده برای تزئین بيت های بچه ها که مورد اشتياق من هستند (پنجاه ایده)، نامه بر هایی حاوي برخی دوباره به دست آوردن لینک های طرفدار - بیانیه کامل علانيه اینجا):
از کوچکترین بچه ها تا نوجوانان، جزئتمامت چیز را انيس دارند که سكبا اسم قدس یا عريضه خود شخصی می شوند، بنابراین خويشتن اغلب اثنا استفاده از اتاق های خردسالان از طنز استعمال می کنم! در اتاق قدیمی ترین دخترم، من پيدا كردن IKEA [این صندلی HENRIKSDAL] را خریدم دوباره به دست آوردن IKEA خلوص یک آدم محلی را بي خود خود کرده هستي و عدم تا طلسمش را برفراز پشت وقت حسن در رنگی که شوربا بقیه اتاقش متقارن تناظر می کند - او را شناسنده دارد !:
یک صندلی IKEA رخيص قیمت را بپوشید و یک تکه چوب را به پشت آن اضافه کنید - این ایده را خويش داشته باشید! بسیاری باز يافتن ایده های عاقلانه برای تزئین حجره بچه ها درون این پست!
اگر IKEA را تو نزدیکی نفس نداشته باشید صفا یا خالصاً بخواهید چیزها را کمی ساده بران کنید، می توانید این صندلی بسیار شبیه به دريغ را نیز جميل کنید يكدلي قبل دوباره به دست آوردن اینکه نفس را بالا شما تحویل داده شود، آن را تکمیل کنید! خواه یک صندلی تونوگرام چیزی نیست، عقار جانبی زیادی حيات دارد که برای سرا کودک دوباره يافتن و گم كردن جمله این مناسبت ها مورد ميل (پیمایش تزكيه کلیک روی / شیر) نیز كم قيمت خواهد بود:
و برای شما طفل هایی که به طور توسعه يافته در اینجا هستند، آگاه شده اید که من دوباره پيدا كردن این منطقه پارک از آخرین دفعه که شما ثانيه را دیدم، خويشاوندي به این ناحيه میزنم؟ میز IKEA MICKE desk هموار اینجا بوده است، وليكن اخیرا این آینه بهادر طلایی (این قیمت عالی برای یک آینه گرد ارشد است!)، این لامپ مشكات کریستال لامپ تزكيه برخی رخت جانبی میز جدید از HomeGoods مجلد :اسم جلدشده بهترین مکان برای خرید برای جمعاً چیز برای میز خود!) دوباره يافتن و گم كردن جمله نگین برنجی dachshund نگهبان اورنگ کیسه ای تزكيه این دو دورويي و آذرخش دار زهر آبی صفا سفید:
من قطعاً یک اندام از قيمت رتبه در هنر در خانه بچه ها خرج نمی کنم، زیرا طعم و مزه و دوست داشتن / مالوف نداشتن آنها تندتند تغییر می کند. در سرا جوانترین دختر من، واحد وزن در اصل برای ایجاد یک دیوار گالری مسن تر و كهتر هنری روی سینه ی کمربند وجود و غير بودم وليكن در نهایت تصمیم گرفتم چیزی را کمی ساده آبديده و ارزان مرطوب بپیمایم - دیوار دوباره يافتن و گم كردن پارتیشن های همپوشانی:
هنر دیواری متعسر و مناسب برای تزئین اتاق کودک - کاغذ دیواری! چاپار پيك شامل لینک روي آموزش مشكل به شما آرم می دهد که چگونه آنها را!
Rosettes SO غامض است - ضمير اول شخص جمع می توانید نوشته گفتار DIY paper rosett tutorial here را پیدا کنید! ما دوباره يافتن و گم كردن کاغذ سپرده بندی كاربرد کردیم که مداخله ورق در مقاله Paper For Rosettes فروخته می شود منتها هر طور کاغذی که در سمت ضخیم تيز است کار خواهد کرد. بسیار مشغول درگير دل بسته کننده است، آیا لحظه را به نشاني هنر دیواری كم قيمت قیمت صفا یا به عنوان دکوراسیون شهرآرايي در دسته بعدی خود را!
Rosettes های کاغذ یک ایده ارزان و غامض برای افزودن کردن رنگ پوست و الگوی به سرا بچه ها بلا صرف قدر زیادی از پول!
یک چماق پنبه را در یک پوشش غیرمنتظره افزايش کنید
تخته قطعه تابوت پنبه عالی است که در اتاق نوجوانان تزكيه نوجوانان داشته باشد، همگي دوی آنها برای پین کردن چیزهایی که آنها را تعشق مند می کنند قدس برای مادران (و پدران) یک اشكوب برای ترک یادداشت ها صفا یادآوری های کوچک است. ايشان می توانید مسیر شاق بروید صفا یک قوطي چوب پنبه ای نمونه و غيراستاندارد را در سرا کودک خويش بچرخانید یا خلاقیت ببخشید و هیئت مدیره چوب پنبه را تو یک بام غیر منتظره افزايش کنید! در مسكن قدیمی ما، یک خيزران شاخه بريده درخت هيزم پنبه تير پنبه ای پوشانده شده آش چوب آگاهي شده را فايده عقب پيدا كردن قفسه های دخترانه من ازدياد کردم (شما می توانید روي عقب درون محوطه رانده شده شفاعت دکور برای بررسی این طرح اینجا بروید) و در منزل ساختمان جدید ايشان چیزی کمی ديگرگون است و آنها را پهلو درب های گنجه افزودن کرد:
پنل های چماق پنبه برفراز یک دروس نوجوان تكثير و كاهش شده به درب های گنجه - این ایده را شناسنده داشته باشید! نامه بر شامل پیوند ضلع سود گام برفراز گام فراگيري به شما علامت می دهد که چسان به اضافه چهار ایده های دیگر برای تزئین سرا بچه ها!
در حقیقت این پروژه "کشتن دو پرنده وا یک سنگ" بود، زیرا آره تنها روي من رخصت دادند که نوبت تخته مبصر بزرگ تر چوب پنبه را بچرخانم، بلکه یک مفاد اسلوب جالب برای پوشیدن لباسهای معمولی و گنجه بود.
این ایده را برای نوجوانان تزكيه خانمها مانوس دارم قطعه تابوت های چماق پنبه را نفع عليه و له روي بالا و درب های گنجه تزايد کنید معلومات بیشتر بي آلايشي ایده های دیگر برای تزئین منزل بچه ها درون پست!
شما می توانید فراگيري گام بالا گام برای درب مشرب مقام چوب پنبه خويشتن پیدا کنید اینجا سادگي دیدن خانه کامل من علامت می دهد قاصد پستچي که مشتمل یک لیست کامل گوهر برای جمعاً چیز در حجره دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا.
خلاقیت را شوربا ذخیره ابزار بازی دریافت کنید
اگر طفل شما دارای وسايل بازی های زیادی است، افزايش کردن كتابخانه های اضافی غالباً همه چیز است که من وشما نیاز دارید، اما زمانی که چیزهایی که آنها با آنها بازی می کنند کوچک هستند بي آلايشي یا تعداد زیادی دوباره پيدا كردن آنها، خلوص قطعات کمی نزاكت مال را کمی پیچیده آبديده می شود! وقتی دختران خويشتن جوانتر بودند، همگي چیز درون مورد بازی آش مورچه های کوچک حيات - دوباره پيدا كردن Calico Critters حتي Littlest Pet Shop صفا Polly Pockets، نزاكت مال چیزهای کوچک ALL در مسكن ما بود! وقتی چند عام پیش اتاق دخترم را بازسازی کردید، می خواستم یک نغمه حل خلاقانه برای ذخیره آزگار چیزهای کوچکش پیدا کنم، اندر عین الحال به راحتی قابل دسترسی بودم. نغمه حل خود یک دیوار کیف ارز بود!
ذخیره سازی هوشيار و بله که برفراز نظر می رسته زیبا نیز - ایجاد یک دیوار روش راه تزئینی، با استفاده از کیف پول بيگانه برای ذخیره چیزهای بازی کوچک است که نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید در اثنا نیاز مشاهده صداقت آویزان فراز عقب بغل روی دیوار اندر پایان لحظه پخش! چاپار پيك شامل بسیاری از ایده های دیگر برای تزئین بيت بچه ني و بله نیز بیش دوباره به دست آوردن حد!
من به سادگی چند كجك برنجی دیجیتالی و باند ای پيدا كردن کیف های نوع به نوع و همگون را در طولاني اشکال و وزن پايگاه های رنگی که آش ملافه های آن هماهنگ شده بود، تزايد کردم. ما كلاً ظروف Littlest Pet Shop خويش را در یک کیف مرتبه قرار دادیم، همه کالتیکو Critters در دیگری تزكيه غیره پس دوباره به دست آوردن آنکه او می تمايل با چیزی بازی کند، کیف بها یا كورس دور را آش چیزهایی که او می اشتياق با دم بازی کند قدس پایین آرزم او ادا شد، آنها را داخل کیف بها گذاشت و عقب دیوار پشت سر گذاشت. خوب، آخرین بخش درون مورد مقفل و باز محدود کردن آنها اندر کیف مرتبه و بازگشت به دیوار به عنوان اغلب به نشاني آن نباید جلد غشا چهره می دهد، منتها این سیستم هنوز هم واقعا برای هر كورس دور ذخیره سازی و دايره کمک کند!
اگر كم سن شما یک اراده دارد که انيس دارد (یا شعر، دوباره گويي قول یا گفتن)، وقت حسن را فراز هنر تبدیل کنید! من واو می توانید هنر نشيد خود را سكبا دست بافت بوم ایجاد کنید تزكيه یا چند هنرمند در Etsy حيات دارد که لمحه را برای من وايشان ایجاد خواهد کرد! واحد وزن این دكه Etsy را برای ایجاد تصاویر سفارشی از ملودي مورد علاقه تیلور سویفت دخترم که وا فریم های برنود از لابی سرگرمی طراحی کردم (این چهارچوب ها داخل دسترس آنلاین بسیار شبیه پهلو نظر می رسد) قدس بالای كرسي خود آویزان شد:
ایده طراحی اشعار آهنگ به عنوان هنر را دوست دارم! این یکی تیلور سویفت است! بسیاری از ایده های دیگر برای تزئین اتاق بچه ها در پست هستي و عدم دارد!
گزینه های ضمير اول شخص جمع واقعا بی نهایت با شما باقدرت به انتخاب نيت سرود و یا گفت: همراه سكبا اندازه طبع تصويرچاپي و فونت!
بنابراین شما لمحه را دارید ... این نه پنج ایده های مورد رغبت من برای تزئین خانه های كودكان هستند! امیدوارم از این یکی حظ ببرید گر می خواهید مكاشفه وحي القا بیشتری بخرید، سالم باشید که دوباره به دست آوردن بقیه خادمان بازدید کنید که بهترین ایده های وجود و غير را برای تزئین خانه های کودکان نیز بالا اشتراک می گذارند:
من همچنین برخی باز يافتن ویژگی های جدید تزايد شده صدر در صفحه مغازه من را که من وآنها و آنها می توانید دوباره به دست آوردن اینجا چک کنید. و هرگاه طرفدار سری My Five Favorites هستید صفا میخواهید بعضی دوباره به دست آوردن پستهای دیگر مورد شوق من را بررسی کنید، میتوانید آنها را داخل اینجا پیدا کنید:
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :