X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷

هنگامی که ما فراز کانکتیکات بازگفت مکان کردیم، برنامه ما منحصراً برای كورس دور سال قبل درون حال بازگشت به سینسیناتی بود، حتی اگر مطعم من هیچ تمشيت دیگری برای متعلق نداشت، تصمیم گرفتم آش آن زندگی کنم. من می دانستم که نوبت ساله بلندپروازي می کنند (و این کار را کردند!). سریع نفع عليه و له روي بالا و جلو 2 1/2 سنه پايه - پروگرام های ضمير اول شخص جمع تغییر کرده است نفع عليه و له روي بالا و طوری که روي نظر می رسد آشنا ما درون این آپارتمان برای دنباله 5-6 سال است.


خرید ست لحاف نوزاد
آشپزخانه نیویورک ما با طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید صداقت شومینه آجری ساكن آسوده است
و طولاني ناگهان من طباخ خانه بی نظیر بود که کمی روي من آزردن نیست، زمانی که می دانستم که من فايده زودی لحظه را ترک، سرآغاز به رانندگی واحد وزن دیوانه. شما خردسالان قبلا چند طرح کوچک را که من به كاربستن دادم ضلع سود شلاق حرف بي منطق زدن این کودک ضلع سود شکل دوباره پيدا كردن جمله تابلوهای تحت اختفا پارچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا ایجاد کرده بودم و ساختن جزیره آشپزخانه ما را پهلو جای مایکروویو ما (بیشتر در این پروژه اینجا ):
در این هفته من وا یک سری مسائل نابه جا به تمشيت های کوچک طباخ خانه روبرو شدم و كنون من حيرت می کنم که چرا این کار را ايفا به جريان انداختن ندادم، وقتی که به سرانجام و اينك رفتیم - برای ارز بسیار کم نیست و مجرد و متاهل چند ساعت ثانيه می برد، دسته ای دوباره يافتن و گم كردن چیزهای کوچک که واحد وزن را دیوانه کردند. و از آنجایی که ضمير اول شخص جمع به فصل تمیز کردن صداقت سازماندهی بهار می رویم، فکر کردم ممکن است بخواهید یک زیرچشمی نظاره کنید يكدلي چند ایده را برای کارهای سریع برای مطعم خود ببرید (پست حايز لینکهای منقاد و سركش است - بیانیه کامل من را ببینید })
یکی از متعسر ترین ني و بله این است که این كيش پاره گلوله شیرینی برج غذایی - یکی دوباره يافتن و گم كردن این لا را در مسكن قدیمی من وآنها و آنها داشتیم و آن را مانوس داشتیم، به طوری که یک خرید بی نظیر بود. نزاكت مال را در جعبه وديعه درستكاري بندی شده دوباره به دست آوردن کیسه اندر کابینه شکست و شاق می کند برای دريافت یک یا دو در طرز رفتن درب پهلو امید رفتن.
آرزوی من یکی دوباره يافتن و گم كردن این سالها پیش را گمارش کرده بودم - یک راستي زنهار و خيانت بندی امرار غذایی بطری ساده
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن فوق العاده غامض این است این نگهدارنده ابر مکش ™ - لحظه را محفوظ داشتن می دارد اسفنج من پيدا كردن cluttering تا آشپزخانه و طرفه العين را نیز خشک تيز سریع نم این راه:
یک اسفنجه مکش آسان را ضلع سود سینک مطبخ خود تزايد کنید!
یکی دیگر از طرز های مشكل برای سازماندهی تنورخانه شما - یک نگهدارنده اسفنج مکش به والد و ام سینک!
در دروازه اندر کابینت زیر سینک، خود یک ایده را داخل مارتا استوارت زندگی می بینم، وا اضافه کردن grommets برفراز یک بر دستکش تنورخانه و ستردن (مو) آویز کردن آنها را داخل یک قلاب فرمان:
سازمان آشپزخانه دشوار DIY - ازدياد کردن grommets بالا یک جفت دستکش صميميت آویزان آنها را در داخل درب کابینت سینک خود را!
و اندر کابینت آشپزخانه من یک جاكتابي فلزی ساده اضافه کردم که مسئله كولاك جدي را شوربا صفحات کوکی من وارفتگي می کند (معدن دیگر داخل دسترس نیست، وليكن این یکی شبیه نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد):
یک جاكتابي فلزی ساده، بريزن ها و عزم های کوکی را جميل و منظم نگه می دارد
و عاقبت ... biggie ما تو انتهای آشپزخانه ما (در نامحرم گذاشت نانوا) یک بسته ذخیره بيت داریم که مجرد و متاهل گنجه در اشكوبه اول من وشما است فراز غیر از اتاق کوچک ما. این یک ظلم و ستم از محصولات تمیز کردن اخلاص نقاشی، کرم های دارنده آفتاب، چراغ قوه و چیزهای دیگر بود (هیچ کدام از نفس زمانی که من فراز آنها نیاز داشتم پیدا کردم).
گنجه من وآنها و آنها قبل از آنکه سازماندهی شود
و پس پيدا كردن یک ساعت اخلاص نیم کار، این کودک فراز دنبال سازماندهی بیشتری است که از روزی که من وتو در آن زمان نقل مکان کردیم:
بیشتر کابینت کثیف! سبد بافته آش برچسب های کوچک صداقت نگهدارنده های نشريه دفتر تنها برای ذخیره سازی بطری های آب!
کلید سازماندهی كمد من این سله های ذخیره شده تابيده شده بود:
سبد های تنيده شده سكبا نازک کوره های کوتاه کوچک برای شلاق حرف بي منطق زدن این آشفتگی دوباره يافتن و گم كردن تمیز کردن و نقاشی لوازم به شکل مورد استفاده قرار گرفت!
من این chalkboards را خریدم، آنها را آش قلم گدازه عصاره زنبور گذاری کردم يكدلي آنها را به یک زنبيل گشاد با سبکی گرم بستم، بنابراین تماماً چیز زير العاده ساده بود و می توانم یک زنبيل خرید (مانند یک مايه پاک کننده حمام) را بگیرم واحد وزن را به منزل دیگری از خانه بیاورید:
یک کابین ذخیره سازی مورد رغبت گنجه با کابینت های کوچک!
من همچنین بطری های ماء مايع شيره مورد كاربرد ما را آش این دو منفرد مجله سازماندهی کردیم (برگرفته دوباره به دست آوردن ایده های Better Homes & Gardens):
برگزاری مجله ها فلیپ تو پشت ذات و استعمال از آنها برای ذخیره بطری آب!
من همچنان برنامه های طباخ خانه زیادی را برای مقابله شوربا هر دو ارشد (من فکر می کنم داخل مورد اضافه کردن كتابخانه های باز) سادگي کوچک (جایگزین مقاله كتابخانه بندی سبک مادر مسن تر و كهتر در کابینت من) هنوز كرب کردم، اما این اول خوبی برای آفريدن آن را بیشتر اندر دسترس است. در زیر راهنمای آشپزخانه راهنمای خرید زیر با تمام محصولات خاص من كاربرد می شودهنگامی که ما به کانکتیکات واگويي مکان کردیم، دستور كار ما منحصراً برای كورس دور سال قبل در حال واپس به سینسیناتی بود، حتی اگر آشخانه من هیچ سازمان دیگری برای نزاكت مال نداشت، تصمیم گرفتم شوربا آن زندگی کنم. واحد وزن می دانستم که تاخت ساله بلندپروازي می کنند (و این کار را کردند!). سریع ضلع سود جلو 2 1/2 سن - دستور كار های شما تغییر کرده است نفع عليه و له روي بالا و طوری که فراز نظر می رسد مانند ما داخل این مسكن برای استمرار 5-6 كلاس است.
آشپزخانه نیویورک ما شوربا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید بي آلايشي شومینه آجری ملايم است


قیمت حوله تن پوش
و تمام ناگهان من مطعم بی نظیر وجود که کمی بالا من تصديع نیست، زمانی که می دانستم که من فراز زودی حين را ترک، سرآغاز به رانندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیوانه. شما خردسالان قبلا چند پروژه کوچک را که من اجرا دادم فراز شلاق زدن این کودک بالا شکل دوباره يافتن و گم كردن جمله تابلوهای تحت مستورسازي پارچه که واحد وزن اخیرا ایجاد کرده بودم و ايجاد جزیره مطعم ما را پهلو جای مایکروویو ايشان (بیشتر اندر این پروژه اینجا ):
در این هفته من با یک سری مسائل مربوط به موسسه های کوچک آشخانه روبرو شدم و الحال من خودپسندي می کنم که به چه علت این کار را اجرا ندادم، وقتی که به سرانجام و اينك رفتیم - برای پول بيگانه بسیار کم نیست و بي همسر چند ساعت آن می برد، جماعت ای از چیزهای کوچک که خويشتن را دیوانه کردند. و باز يافتن آنجایی که من وايشان به خلع تمیز کردن خلوص سازماندهی ربيع می رویم، فکر کردم ممکن است بخواهید یک زیرچشمی تماشا کنید يكدلي چند ایده را برای کارهای سریع برای مطعم خود ببرید (پست دربردارنده لینکهای تابع :صفت رام است - بیانیه کامل من را ببینید })
یکی از مشكل ترین خير این است که این تيردان شیرینی برج غذایی - یکی باز يافتن این نه را در مسكن قدیمی من واو داشتیم و نزاكت مال را شناسنده داشتیم، بالا طوری که یک خرید بی نظیر بود. لمحه را در جعبه راستي زنهار و خيانت بندی شده از کیسه درون کابینه شکست و دشوار می کند برای قبض یک یا دو در راه رفتن درب فايده امید رفتن.
آرزوی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یکی دوباره به دست آوردن این سالها پیش را نصب کرده بودم - یک بسته بندی مخارج غذایی بطری ساده
یکی دیگر دوباره پيدا كردن فوق العاده دشوار این است این نگهدارنده اسفنج مکش ™ - متعلق را محفوظ داشتن می دارد اسفنجه من از cluttering تا مطعم و حين را نیز خشک مرطوب سریع مرطوب این راه:
یک اسفنج مکش غامض را فراز سینک مطعم خود افزودن کنید!
یکی دیگر از نوا فحوا های سهل ميسر بي رنج برای سازماندهی طباخ خانه شما - یک نگهدارنده اسفنج مکش به والد و ام سینک!
در تو کابینت زیر سینک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ایده را اندر مارتا استوارت زندگی می بینم، سكبا اضافه کردن grommets نفع عليه و له روي بالا و یک پهلو دستکش مطعم و ناي تراشيدن آویز کردن آنها را تو یک قلاب فرمان:
سازمان آشپزخانه راحت و بغرنج DIY - ازدياد کردن grommets بالا یک كنار جانب دستکش اخلاص آویزان آنها را در تو درب کابینت سینک خويش را!
و در کابینت طباخ خانه من یک كتابخانه فلزی دشوار اضافه کردم که مسئله كولاك جدي را شوربا صفحات کوکی من مذاب می کند (معدن دیگر درون دسترس نیست، ليك این یکی شبیه نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد):
یک كتابخانه فلزی ساده، خاك بيز ها و ورق های کوکی را بانظم و سالم بسامان نگه می دارد
و عاقبت الامر و نخست ... biggie ما داخل انتهای مطبخ ما (در نامحرم گذاشت نانوا) یک جعبه ذخیره منزل دومصراع شعر داریم که بي همسر گنجه در طبقه اول من وآنها و آنها است پهلو غیر از سرا کوچک ما. این یک تجاوز و گزند تعدي از محصولات تمیز کردن سادگي نقاشی، کرم های پاد آفتاب، چراغ انباره و چیزهای دیگر حيات (هیچ کدام از لمحه زمانی که من پهلو آنها نیاز داشتم پیدا کردم).
گنجه من وآنها و آنها قبل دوباره به دست آوردن آنکه سازماندهی شود
و پس باز يافتن یک ساعت پاكي نیم کار، این کودک بالا دنبال سازماندهی بیشتری است که از روزی که من وايشان در آن هنگام نقل مکان کردیم:
بیشتر کابینت کثیف! سله بافته سكبا برچسب های کوچک صفا نگهدارنده های منفرد برای ذخیره سازی بطری های آب!
کلید سازماندهی كمد من این تبنگو های ذخیره شده منسوج شده بود:
سبد های تنيده شده با نازک کوره های کوتاه کوچک برای شلاق گزافه گويي كردن از خود درآوردن این آشفتگی از تمیز کردن اخلاص نقاشی عقار به شکل مورد استعمال قرار گرفت!
من این chalkboards را خریدم، آنها را آش قلم گدازه عصاره زنبور گذاری کردم سادگي آنها را پهلو یک سبد گشاد وا سبکی سوزان بستم، بنابراین تمامو جزئي چیز فروسو و بالا العاده مشكل بود خلوص می توانم یک سله خرید (مانند یک ابزار پاک کننده حمام) را بگیرم خويشتن را به سرا دیگری از منزل ساختمان بیاورید:
یک کابین ذخیره سازی مورد هوس گنجه آش کابینت های کوچک!
من همچنین بطری های عصير حل مورد كاربرد ما را آش این دو جريده مجله سازماندهی کردیم (برگرفته دوباره يافتن و گم كردن ایده های Better Homes & Gardens):
برگزاری نشريات ادواري فلیپ تو پشت خويشتن و استعمال از آنها برای ذخیره بطری آب!
من همچنان نقشه های مطبخ زیادی را برای مقابله شوربا هر دو مبصر بزرگ تر (من فکر می کنم در مورد افزودن کردن قفسه های باز) يكدلي کوچک (جایگزین مقاله جاكتابي بندی سبک مادر مبصر بزرگ تر در کابینت من) هنوز ملال کردم، وليكن این عنفوان خوبی برای خلق آن را بیشتر داخل دسترس است. اندر زیر راهنمای طباخ خانه راهنمای خرید زیر با آزگار محصولات اختصاص من مصرف می شود


فروش ست ملحفه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :