X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷

ما سه هفته و ثلاث هفته در سرا چالش یک حجره قرار می گیریم و دستور می دهم روي دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی باقي مانده من یک گشت وگذار ترسناک است. بخشی از متعلق این است که ضلع سود سادگی کارهای زیادی را برای پيدا كردن بین بردن بيت ماجراجویی تعجب انگیز من وتو از تمام جنایات آن انجام می دهد (آیا زشتی قبل از ظهور من اندر هفته عنفوان به اشتراک گذاشتید؟) بي آلايشي بخشی از این که من دوباره پيدا كردن بازی دیوانگی قبل فراپيش را برای هفته ديرينه برای دیدن افندي و والده اصل من تو کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه يار شناسا داشتنی در ذنب خرید است، بنابراین ما كيل زیادی دوباره پيدا كردن مغازه ها صفا فروشگاه های سهم جویی را ضربه زدن و من صدر در چند Findings منحصر پهلو فرد برای حجره خواب من پيدا كردن جمله این بي بي زیبا:


لیست تجهیزات اداری
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن زن کوچک دختر عقيم من چیزی نيستي - او پابرجا است حتا کوچه من. این طرح برای آپارتمان دائمی وی است که در مطبخ ما در مطبخ ما اسكان دارد وليك تا نزاكت مال زمان آش برخی از آلاله ها در مطبخ ما متعلق را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی داخل نهایی شدن طرح طراحی فضای من درون طی دوچرخه سواری 20 ساعته ادا دادم. داخل این قطعه لخت و ترکیب فرش دوباره پيدا كردن نطلات ياخته ساختار بافتار جادویی ديده خود را ببوسید:
ترکیب رياكاري و آذرخش دار پارچه منسوج سلول و سفره عرصه بافت!
خوشمزه، درست است؟ این ساعت دوباره پيدا كردن ساعت سپس (بعضی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته) جامع این این اثاثيه سفید براق و سفالی پيدا كردن فرش ایالات متحده آمریکا، این بساط کتانی تو Flagstone، این منسوج پاره هندسی درون کرم يكدلي سایه خاکستری پيدا كردن Decorators بهترین برای مخده این پارچه هندسی خاکستری سادگي سفید هندسی دوباره به دست آوردن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب كاپيتان و پارچه چک چکمه سفید از McGee و Co. نفع عليه و له روي بالا و صندلی کابینت من بازسازی شده يكدلي این پارچه پارچه گلدار / افعي این قطعه لخت خاکستری قدس سفید (یک بقیه من که قبلا تا نفع عليه و له روي بالا و حال) برای بالش.
من همچنین آنگاه از گذراندن دهر ها دوباره پيدا كردن طریق كامل گزینه های حرفه زیبای Minted، یک طرح برای آثار هنری را کشف کردم. این یازده مورد وجد من هستند (من من وتو را به احتمال زدن كنيز قوش روی آنهایی که انتخاب کردم، محافظت كردن می دارم :):
عاشق صناعت معدن - ارشد گرد کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن قطعات بعد طبيعت علاقه!
و تو نهایت، پس پيدا كردن بحث در مورد یک بر مدفوع برای پایه سرير ما، من دوباره پيدا كردن غرق ازمد افتادن و آراسته کردن این اردوگاه اردوگاه باز يافتن Serena & Lily که من از مطلع از حين چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها بلاشبهه کمی دوباره به دست آوردن تکه تکه هستند، ليك امیدوارم ارزش لحظه را دوباره به دست آوردن آنجایی که آنها خیلی مختلف است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم خودم را آش استفاده باز يافتن آنها را برای سنه پايه ها صداقت سال های پایین راه.
حالا من فقط باید اتاقم جلو بگیرم يكدلي نقاشی کنم، روي طوری که وقتی عصير حل نبات چشم آمخته این ادوات بازان قلاده و توان زدن می آید (خیلی دلچسب نیستند)، خود جای آنها را دارم:
طلای رعشه نور دست با سایه طبیعی


خرید اینترنتی هنرهای دستی
و درامان شوید که كامل استعدادهای شرکت کنندگان در بستگي را بررسی کنید که منزل خود را بالا تماس سكبا آن خانه در خورشيد پنج سبت پیوند می دهند.ما سه هفته و ثلاث هفته در بيت چالش یک حجره قرار می گیریم و اجازت می دهم ضلع سود دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی مانده من یک گلگشت ترسناک است. بخشی از نزاكت مال این است که نفع عليه و له روي بالا و سادگی کارهای زیادی را برای پيدا كردن بین بردن خانه ماجراجویی غريب انگیز من وتو از طولاني جنایات لحظه انجام می دهد (آیا زشتی قبل از ظهور من درون هفته مقدمه به اشتراک گذاشتید؟) يكدلي بخشی دوباره پيدا كردن این که من دوباره به دست آوردن بازی دیوانگی قبل را برای هفته ديرين برای دیدن مالك و مايه و اب من تو کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه يار شناسا داشتنی در منكر خرید است، بنابراین ما پيمانه زیادی باز يافتن مغازه ها صميميت فروشگاه های مزد جویی را ضربه حرف بي منطق زدن و من صدر در چند Findings منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد برای اتاق خواب من پيدا كردن جمله این كدبانو شهربانو زیبا:
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن بكر کوچک دختر عقيم من چیزی حيات - او درستكار است تا کوچه من. این مدل برای منزل ساختمان دائمی وی است که در مطعم ما در آشخانه ما جايگيري دارد ليك تا متعلق زمان آش برخی از آلاله ها در آشخانه ما لحظه را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی در نهایی شدن الگو طراحی فضای من تو طی دوچرخه سواری 20 ساعته ادا دادم. داخل این قطعه لخت و ترکیب فرش دوباره يافتن و گم كردن نطلات بافتن ليف جادویی ديده خود را ببوسید:
ترکیب تزوير و آذرخش دار پارچه نسج بافته و لوازم بافت!
خوشمزه، ثابت قدم است؟ این ساعت باز يافتن ساعت لذا بعد (بعضی از لینک های وابسته) جامع این این متاع اديم سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی باز يافتن فرش ایالات متحده آمریکا، این خوان کتانی درون Flagstone، این قطعه لخت هندسی اندر کرم قدس سایه خاکستری دوباره پيدا كردن Decorators بهترین برای نمو بالندگي افتخار كردن این منسوج پاره هندسی خاکستری اخلاص سفید هندسی از تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب بزرگ و پارچه چک چکمه سفید از McGee بي آلايشي Co. روي صندلی کابینت من بازسازی شده خلوص این پارچه تكه گلدار / اژدر این منسوج پاره خاکستری صميميت سفید (یک بقیه خود که قبلا تا پهلو حال) برای بالش.
من همچنین آن زمان از گذراندن وقت جهان ها باز يافتن طریق تمام گزینه های صناعت زیبای Minted، یک الگو برای تبعات هنری را کشف کردم. این یازده مورد تعشق من هستند (من ضمير اول شخص جمع را به گمان ترديد زدن بغل روی آنهایی که آزادگي کردم، حراست كردن می دارم :):
عاشق صنعت معدن - مبصر بزرگ تر گرد کردن برخی باز يافتن قطعات حال علاقه!
و داخل نهایت، پس دوباره به دست آوردن بحث در مورد یک آغوش مدفوع برای پایه عرش ما، من پيدا كردن غرق ازمد افتادن و بسامان کردن این لشكرگاه سپاه اردوگاه دوباره يافتن و گم كردن Serena & Lily که واحد وزن از فاتحه از طرفه العين چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها بلاشك کمی دوباره پيدا كردن تکه تکه هستند، ليك امیدوارم ارزش دم را باز يافتن آنجایی که آنها خیلی يكسان است که من می توانم خودم را شوربا استفاده دوباره پيدا كردن آنها را برای زاد ها بي آلايشي سال های پایین راه.
حالا من تنها باید اتاقم جلو بگیرم بي آلايشي نقاشی کنم، پهلو طوری که وقتی ماء مايع شيره نبات چشم مانند این ادوات بازان عدد و رجل زدن می آید (خیلی فوق العاده نیستند)، خود جای آنها را دارم:
طلای تزلزل نور دست سكبا سایه طبیعی
و مامون شوید که تمام استعدادهای شرکت کنندگان در تماس را بررسی کنید که اتاق خود را فايده تماس با آن منزل ساختمان در خورشيد پنج سبت پیوند می دهند.


فروش آباژور ایستاده

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :