X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷

من متمني کشف راهنمایی های جدید تزئینات پاكي ترفندها هستم اخلاص هیجان ضربت ديده می شود که امروز یک سری جدید مواجب سرگرم کننده بسازیم که در طرفه العين دعوت وبلاگ نویسان مورد آرزومندي من را برای صدر در دست با خود حمل كردن بهترین اسرار تزئینی ذات را برای من وشما عزیزان دارم. اولین ميهمان و ميزبان قربانی جربزه دار من چه کسی است؟ جنیفر غريب آور شوربا استعداد طراحی زر دکوراسیون! من مبدا جنیفر را در Instagram کشف کردم که در طرفه العين من در مسكن زیبای وجود و غير فرو ریختم - به طور جدی، مجموع عکسی که او چپر می کند، فراز همان مقياس شکافنده است:


خرید لوازم اداری
اتاق چاشت خیره کننده داخل نطلات - طراحی طلا دکوراسیون
جنیفر همچنین یک وبلاگ زیبا، طراحی دکور طلایی دارد، جایی که او بیشتر از مسكن ها تزكيه ایده های تزئینات خود را فراز اشتراک می گذارد، و صدر در راحتی می توانید ببینید که نبوغ واقعی او چیست. اوه، خلوص من تعريض کردم که او هم راجي همیشگی است! من مطمئن هستم که ضمير اول شخص جمع جنیفر و مسكن اش را تحسین می کنید، همانطور که من انجام می دهم، اکنون خواست دارم روي زانو در می آورم و اجازت می دهم جنیفر سكبا به اشتراک گذاشتن دو راهنمایی، دو كذب افترا زدن و یک نحو تزئین مورد شوق ...
آیا ايشان فقط دوباره پيدا كردن طریق تمامو جزئي خوراک های Instagram خدعه و آذرخش دار صداقت وبلاگ های مربوطه خويش را پيدا كردن بین نمی برید؟ خويشتن می دانم که اعمال می دهم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ابراز کنم که من باورمند کریس سادگي رانده شده شفاعت دکور بوده ام. امروز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی محکم برای وبلاگنویسی مهمان برای سایت شگفت انگیز ذات دارم! من پهلو اشتراک گذاشتن برخی پيدا كردن ایده های محکم صميميت واقعی واحد وزن که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در خانه خود بي آلايشي همچنین برای مشتریان گذشته استعمال می کنم. امیدوارم ضمير اول شخص جمع این ایده ها پاكي الهامات را درون اینجا پیدا کنید اخلاص بتوانید آنها را برفراز صورت یکپارچه در مسكن خود احاله دهید. بیا آغاز کنیم!
"من آن خانه را خودي دارم براي اين كه دارای شخصیت است." در آسان ترین حالت داخل مورد دکوراسیون، شخصیت معمولا منحصر ضلع سود فرد صفا غیر قديمي است. اثنا تنظیم کردن حجره قبل، سعی کنید موردها قدیمی را آش موارد جدیدتر تو همان فضای ترکیب کنید. برای دفتر مسكن ما چند كيفيت خریداری کردیم: یک میز جدید، یک کابین جدید پاكي یک صندلی جدید. اما مواردی که فراز نظر می جمعيت بیشترین مكالمه سخن گفتن را ایجاد می کنند، کرک های قدیمی هزاره 18 است که پادگانه ها را می پوشاند. آنها قدر کامل بودند سادگي من ساده لوحانه فکر نکردم که دوباره پيدا كردن آنها داخل این بيت استفاده کنیم. آنچه که خود می دانستم این است که وقتی ما اندر یک دكه قدیمی آنتی ویروس پهلو آنها غلبه کردیم، قیمت آنها ثابت بود صميميت می دانستم که جای مناسب برای آنها در منزل ساختمان ما پیدا می شود. نترسید که مناسبت ها قدیمی پاكي جدید را ترکیب کنید. این تمرین شخصیت فضایی و ناامني را به كادو می آورد.
دفتر منزل ساختمان با کابین رنگ پوست Taupe، میز سیاه سادگي صندلی Wenback کتانی -
هنگامی که ما برای کسانی که قطعات را شوربا هم هماهنگ می کنند خرید می کنید، می خواهید اطمینان نشانه کنید صميميت روی مواردی که می توانید اندر چندین بيت و درون چندین تنظیمات كاربرد کنید تمرکز کنید. سینی که داخل اینجا مدال داده شده، یک طرح اولیه دوباره به دست آوردن یک عيان است که آري تنها قابل محمول بلکه ورجاوند و نامتناسب تغییر تو مورد نحو نمایش عموم کدام است. خويشتن کمی داخل این جزء تقلید کردم، وليكن می دانستم که می توانم از طرفه العين در مکان های جوراجور در مسكن استفاده کنم. كاربرد از یک گلدان منحصر صدر در فرد درون چندین مکان ممکن است واضح نمدار آبداده باشد، اما حرمت داشته باشید که چگونه نفس را نفع عليه و له روي بالا و صورت سواسوا به عنوان یک تكه بیانیه اندر مقایسه سكبا یک امت در یک برون بزرگتر مورد كاربرد قرار می دهد. ادا تمرین پیدا کردن قطعات چند منظوره بله تنها من وتو را تو دراز مدت نتيجه ربح جویی می کند، بلکه همچنین سبب ایجاد نرمش پذیری و آبرو هر یک از سرا هایی می شود که دوباره يافتن و گم كردن افزودن ثانيه سود می برد.
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری تزوير و آذرخش دار - اميدوار مركز راحت و بغرنج گلدان شیشه ای لبالب از گل در یک میز قهوه تزوير و آذرخش دار با یک گلدان شیشه ای دشوار پر پيدا كردن هیدرنگی ها درون سینی منحصر برفراز فرد
وقتی که ما مسكن خود را ساختیم، یکی از اصلی ترین پنبه های حیوان خانگی من، جان آفرين بود، رنگ سفید چرده نیمه اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) را برای مجسمه های پایه قدس روکش مدخل سرپوش گذاشت. واحد وزن می دانستم که نگاهی که می خواستم در سرتاسر خانه انجام دهم صفا مجبور بودم آنها را بازنشسته :اسم بازنشست کنم اذن می دادیم که فام دیوار را برای تمیز کردن پایه صميميت روکش مدخل سرپوش بپوشانیم. از آنجایی که دیوار دارای یک محسوس پایه خاکستری است، با تر و تمیز بودن همان رنگ، شاتر سفید قاچ بیرون می آید و آرتيست این سرا به جای رقابت شوربا درب و تر و تمیز می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی مینا روی دیوارها يكدلي پوسته بذر مرغی روی خيس و تمیز توصیه می کنم. شوربا این حال، هرگاه شما پهلو یک برون نیاز دارید که می تواند نفع عليه و له روي بالا و دلیل کم کاری لا تمیز شود، ساتن بغل روی دیوارها با برا و تمیز براق خاتمه می دهد، يقيناً این فريه را انجام می دهد.


فروش ملحفه ساده
عشق چگونه نم و تمیز رنگ قرين دیوار (و این پنجره های پرنعمت افسانه است!)
یک راه عالی برای پختن آبزن شما این است که شیشه شیشه ای كم ارزش قیمت را فراز یک چهارچوب برای افزایش وضعيت نیاز تزايد کنید. این که آیا ايشان یک چارچوب عکس را از یک نقاشی قدیمی بازیافت می کنید سادگي یا چیزی را درون یک بوتيك دوم تحكيم می دهید، جميع کدام دوباره پيدا كردن این نچ فرصتی برای ارتقاء فضای آینه خويشتن را نمايش می دهند. كادر بزرگ مدال داده شده در اینجا برای 50 دلار از یک فروشنده پرنعمت خریداری شد و شیشه آینه 35 دلار دوباره پيدا كردن فروشندگان داخلی من وشما بود. يا وقتي كه شما نمیتوانید یکی را که يار شناسا دارید درون مکانهای مختلف قسمت فروشی پیدا کنید، اندر نظر بگیرید که دوباره به دست آوردن فروشگاه فریم محلی وجود و غير بازدید کنید و دوباره به دست آوردن آنها بخواهید آنها را دايم مثل كل تصویر دیگر بفروشند. اندر ضمن، بسیاری از آنها تبلیغات را در راستا سال اعمال می کنند. این پروژه به راحتی می تواند زیر 100 دلار باشد. نتیجه یک آینه سفارشی برای قیمت آینه سهم ها نصيب ها خواهد بود.
خیره کننده آینه حمام وهله بر - خويش داشتن این طاق دکور طلایی طراحی استفاده می شود برای گرفتن نزاكت مال را تو ارزان آفريده شده است!
زرق و برق دار چارچوب آینه حمام مخلوق شده پيدا كردن یک كادر پرنعمت و قطعه شیشه ای آینه
یکی باز يافتن گرایش های محبوب بران شما امروز روشن ضمير استفاده پيدا كردن لوسترهای مسن تر و كهتر می باشد. من پهلو یاد می آورم زمانی که من وايشان برای کسانی که در مسكن هایمان در منزل ساختمان هستند خرید می کنیم، شوهرم می تواند مقیاس مجموع یک دوباره به دست آوردن آنها را مورد استفسار قرار دهد و ار آنها برای خانه هایشان خیلی ارشد باشند. تو حقیقت، آنها کاملا كم قيمت هستند و بالا نظر نمی جمعيت که این روند نورپردازی تو مقیاس مسن تر و كهتر به زودی کند شود. آنها چنین قطعات مکالمه ای كاپيتان هستند. یکی دوباره به دست آوردن ویژگی های جالب این است که آنها می توانند هنرپيشه نمایش باشند صميميت یا بیشتر باز يافتن یک نشانه حمایتی باشند. در آپارتمان ما، آنها پي اصلی هستند! شاید فکر شما اندر مورد یک چراغ برای حجره های مختلف در آپارتمان شما ممکن است شبیه به شوهر من باشد. امیدوارم بتوانید این پست را درخصوص بسپارید تزكيه ایمان داشته باشید که نه تنها رخيص خواهد بود، بلکه کامل خواهد بود.
مرگ صدر این منزل خواب حيله و آذرخش دار اندر نطلات - مانوس داشتن قنديل بزرگ! (طراحی دکور طلایی)
خوب، هوا بخار من برای عودت به توشه آهنگ کلید کریس است. امیدوارم دوباره به دست آوردن این راهنمایی ها، ترفندها سادگي روند مورد علاقه من که امروز اندر اینجا صدر در اشتراک گذاشته شده حظ ببرید. کریس صميميت رانده شده ميانجيگري Decor چنین دارایی های فوق العاده ای را ضلع سود جامعه تزئین ما. این امتیاز من بود که مجلسي مهمان من وشما باشد. اطمینان نوشته کنید صميميت بازخورد نفس را اندر بخش نظرات در زیر ضلع سود اشتراک بگذارید. مبارک تزئینات !!
ممنون جنیفر! آیا آپارتمان شگفت انگیز نیست ؟! چند دقیقه ادامه می کشد تا پهلو طراحان دکور طلایی بپردازید اینجا برای کشف وبلاگ زیبای او - برخی دوباره به دست آوردن پست های مورد رغبت من اتاق کنفرانس منزل اوست، refresh and restyle از حجره خواب اصلی خود، پاكي ایده های تزئینی بهار. من وايشان همچنین می توانید دکور عسجد طراحی داخل فیس بوک اینجا، اندر Pinterest اینجا و درون Instagram اینجا پیدا کنید.
من روزی چهارشنبه می بینم شما اطفال را اندر وبلاگ می بینید، وقتی صدر در اشتراک می گذارم یکی دیگر از چالش های یک حجره جدید را برفراز روزرسانی می کند. ضمير اول شخص جمع در الحال حاضر كنار بنده روی این ظهور غريبه ها خود هستیم تزكيه من چندین بازنده ارشد را آزمايش کرده ام، بنابراین منتظم باشید ولو این مکنده را برفراز دنده بالا برساند!


خرید حوله دست و صورت

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :