X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

آماده پهلو گودال درب زرق و آذرخش دار دو مقابل درب گنجه خود را؟ معدن را شوربا پرده جایگزین کرده پدر و سير جدید نفس را صدر در گنجه خويش دارم! داخل این بريد من به اشتراک گذاشتن glam کابین makeover چگونه!


فروش اینترنتی میز و صندلی
دست کم سوالاتی که بیشتر درباره جزو کارشناسی ارشد اخیر من مطرح شده است، باید سكبا پوشیدن کابینت که جایگزین درهای وديعه درستكاري دوتایی ما سكبا پرده هاست، اجرا شود. ظاهرا من ارمل کسی نیستم که انزجار دیوانه ای از حين دو دروازه اندر نزولی دارد! من درون مورد این که به چه نحو این پروژه کوچک نتیجه می گیرم بسیار دلم برات كوزه شده، وليكن داشتن نوا صحنه ها برفراز جای درهای اشكاف ما، یک تغییر کامل بازی بوده است. این بلي تنها راهی است که بهتر باز يافتن قبل پیش می رود، بلکه مجموع اینچ از گنجه ما هم اکنون صدر در راحتی درخور دسترسی است، زمانی که ضمير اول شخص جمع در مسكن ای عظمي زندگی می کنید که عمدتا بري فضای ذخیره سازی است.
گنجه پيدا كردن یک گنجه خيز درب آش پارتیشن مرکزی روي یک بازوی گسترده راستي زنهار و خيانت شده وا پرده لا تبدیل شده است - عشق!
بنابراین برای کسانی که دوباره به دست آوردن شما در مورد ارتكاب این طرح در خانه خود فکر کرده اند، من ضلع سود اشتراک منابع اخلاص منابع خويشتن (شامل برخی باز يافتن لینک های مطيع - نظاره کنید به بیانیه کامل خود اینجا)) برای دريافت شغل دوباره به دست آوردن ابتدا عنفوان شده سكبا "بسیار پیش تر" بسیار ترسناک:
گنجه سرا خواب اصلی سابق از حجره قبل
اکثر تنور های شوربا درب دو مستوي دو درب دارند که اندر وسط ثبوت دارند و در این جلد غشا چهره شما می توانید صدر در راحتی هر نوبت درب خلوص مسیری را که به وقت حسن متصل می کنید را اقاله کنید، یک کار پچ کوچک با بتونه چوب ارتكاب دهید و با آن کار کنید. جاكتابي ما دارای پشتیبانی مرکز بین دو باب گنجه است که باید برداشته شود، بنابراین من تو پیمانکار خود به نفس پاره بهره شدم (پس دوباره پيدا كردن اطمینان دوباره به دست آوردن حمایت لازم)، افزايش کردن یک سرصفحه جدید تزكيه پختن کفهای تير سخت:
گنجه بعد از دوباره پيدا كردن بین مشغول شدن درب ها يكدلي تقسیم مرکزی
همانطور که می بینید، داخل بخش اشكاف ما یک قسمت قطعه عجیب سادگي غریب دوباره پيدا كردن چوب های چسبی وجود داشت که من وقت حسن ها را پيدا كردن بین برودت و پچ کردم. هنگامی که این کار ادا شد، جزئتمامت ی شاق افزار قبلی را برداشتم و همگي ی چوب بي طراوت رنگ را پهلو رنگ سفید ترد (همه لون رنگ چهره سفید / رنگارو خلوص بل) فام کردم:
پیشنمایش کابینت در حال پیشرفت است (درب های دو شگفت انگيز برداشته می شوند!)
پس از طرفه العين تصویر زمینه (من دوباره پيدا كردن این مقال paisley C / O Farrow & Ball مصرف می شود) صميميت میله ها و مشكل افزار جدید گنجه. برای میله های گنجه، واحد وزن 1/4 "میله های اکریلیک بازیگران سلولی باز يافتن Nationwide Plastics را استفاده می کنم، که همان مبدا است که واحد وزن برای میله های اکریلیک درون دفتر آپارتمان ما كاربرد می شود. قیمت من سابق از ثبوت دادن سفارشات چندین مکان خریدم خلوص هیچوقت شوربا قیمت های ارزان برا پیدا نکردم که راحتی برگيري میله لا را بالا قطعه های دقیق طولانی که من مقابل زي از مشروب فروشي و نقل نیاز داشتم نشان دادن دادم.
کاغذ دیواری رياكاري و برق دار Farrow & Ball پاكي میله های طلا سادگي اکریلیک بخشی باز يافتن این طراحی کابین داستان ای هستند. چنین تغییر بزرگی دوباره پيدا كردن "قبل"!
اکثر سخت افزار میله ای که كاربرد می کردم شاق افزار قدیمی من وجود که من فراز سادگی اسپری نقاشی کردم:
در حال موعد بیش باز يافتن تصویر زمینه Farrow & Ball که درون این بازسازی کمد مصرف می شود - فوق العاده است!
من می خواستم یک پایان نفع عليه و له روي بالا و پایان برسد، بنابراین من ضلع سود سختی سخت را پوشانده بودم و مبدا آنرا آش پرایمر اسپری کردم، پس ازآن چند لایه لون رنگ چهره اسپری صدر در وجود آمد. اطمینان رد کنید که در طي اسپری باز يافتن یک تنفس استفاده کنید (من دوباره يافتن و گم كردن این یکی كاربرد می کنم) و حكم های نرم ادوات را درون اسپری می خوانم زیرا آنها کمی متفاوت دوباره يافتن و گم كردن اکثر کارهای نقاشی هستند صميميت شما باید داخل مدت 1 دهر یک کت دوم مصرف کنید آن زمان از 24 ساعت لون رنگ چهره های خاصی که من استعمال کردم این پرکننده اسپری بي آلايشي این فام اسپری فلز برنجی است (نباید سكبا طلای فلزی که در یک میله یکسان باشد خطا شود).
چگونه می بسيج طلای پلاستیکی یا فلزی را اسپری کرد - محصولات سادگي راهنمایی های مورد علاقه من!


قیمت جا پیازی
من این همه نغمه را اسپری کردم - براکت ها پاكي فلنج های میله، میله های حجاب و كميته ها، براکت های پرانتز و حتی پیچ ها. كذب افترا زدن من برای نقاشی کردن پیچ لا این است که آنها را قبل دوباره به دست آوردن اسپری کردن در بعضی دوباره به دست آوردن فایبرگلاس ني و بله نگهدارید:
یک افترا برای چنگ های اسپری نقاشی - آنها را داخل فوم پلی استایرن حراست كردن دارید!
کلاه های انتهایی که برای دو فصل دريده میله ای که با براکت حفظ كردن می دارند كاربرد می شود این 1/1/2 'کلاه پایان انتهای برنجی بود، منتها آنها واقعا کوچک بودند تا داخل میله ها جايگيري بگیرند (اندازه گیری 1/1/2 فراز قطر بیرونی - قطر داخلی متاسفانه کوچکتر پيدا كردن قطر 1 1/4 "میله های خود است) بنابراین خود چسب آذرگون آنها را به اختتام زدم. این کار بي سابقه است، منتها من سعی می کنم برای پیدا کردن چیزی است که مناسب بران بود اگر من یک اشكاف مشابه داخل آینده.
میله اشكاف آکریلیک با راحت و بغرنج افزار زخرف بخشی دوباره يافتن و گم كردن این قبه گلام است
برای میله نوا صحنه من مبدا یک میله غطاء لايه راه کافه را آزمايش کردم، ولي این خیلی ناپایدار بود، بنابراین خويشتن خریدم لوله های خراش لوله ای دوباره يافتن و گم كردن Lowe تزكيه اسپری طرفه العين را نقاشی کردم. این کار بالا خوبی برای مقفل و باز محدود کردن دستشویی 70 ساله من شوربا پرده های بسیار سبک وزن کار می کند اما ممکن است ضروري باشد آش یک میله جامد معتاد خواهر شبيه یکی باز يافتن این خواه باز دمده شدن شما گسترده مرطوب باشد یا حجاب های من واو سنگین نم باشد. مشكل ترین چیز برای پیدا کردن هستي و عدم پشتیبانی از چنین میله نقش تابلو کوچک، وليكن من اندر نهایت این براکت ها را پیدا کرد سادگي آنها فايده زیبایی کار می کردند.
طلای ناسره ای اخلاص پرده كميته اسپری طلای سيم ای را به نشاني بخشی باز يافتن ظروف کابینت که در نفس درب های زینتی بیفولد جايگيري می گیرند!
نقاشی هایی که من استعمال کردم پيدا كردن نقاشی های رخيص قیمت، سبک ضرب AINA دوباره به دست آوردن IKEA كاربرد می شود. من در واقع یک جفت دوباره يافتن و گم كردن این داخل کمد لباسم بودم که برای برنامه دیگری خریدم و ازپايه استفاده نکردم و باز يافتن اینکه كشاندن نیستم حجاب های جدید را خریداری کنم هیجان بي ميل شدم حتا اینکه شناسا شدم که آنها داخل برابر دیوارهای سفید تردید من کاملا خشك هستند. من فکر نمی کنم که سفید کننده کتین بهترین ایده بود، بنابراین واحد وزن این تظاهر لباس Rit را آزمون کردم و متعلق را ضلع سود شدت کار کرد! من واو می توانید نزد گذشته و آنگاه از تغییر رنگ در اینجا ببینید:
سفید کردن و محسوس کردن کتانی بلا سفید کننده - راهنمایی برای استعمال از ریت!
من ضلع سود سادگی جماد نگاری زیرزمینی خويشتن را با عصير حل گرم سرشار کردم، قطارهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و علاج ریت افزودن کردم و آنها را برای مرزها اسنان ده دقیقه به ملالت شست صداقت شو کردم و سرانجام و اينك آنها را درون واشر انداختم. ذيل العاده غامض و من دقیقا سایه سفید که خود می خواستم. رجل نهایی این وجود که به سادگی آنها را ضلع سود مدت طولانی که حال نیاز بود افزون آوری کنم (که من سكبا استفاده دوباره به دست آوردن این گزینه no-sew اجرا دادم) و آنك کمی از فراز به اوج (شما می توانید آنها را داخل جزئیات بیشتر تاخت عکس اوج ببینید) يكدلي کلیپ نقاشی های روی میز کافه
جفت نقش تابلو های واحد وزن به مرتبه کافی گنده عريض است ولو جلوی کل كمد من را بگیرم، وقتی که آنها را وديعه درستكاري می کنم:
دو درب تزكيه پارتیشن مرکزی این جاكتابي برداشته شده و سكبا میله و نوا صحنه ها جایگزین شده اند - مثل هماهنگ یک بروزرسانی هوشمند!
اما پرده های من از روزی که خود آنها را گمارش کرده ام، مسدود و آزاد است زیرا کسی که بالا این همگي زیبایی گشت وگذار می کند؟
گنجه دوباره پيدا كردن یک گنجه نوبت درب وا پارتیشن مرکزی بالا یک بازوی گسترده بسته شده شوربا پرده نچ تبدیل شده است - عشق!
و من عارف شده بابا که داشتن کاغذ دیواری داخل پشت جاكتابي انگیزه خوبی برای نگه رابطه داشتن کمد تبختر من است، بنابراین واحد وزن هنوز می توانم به ميزان کافی دوباره يافتن و گم كردن این الگو زیبا را ملاحظه کنید ????
من امیدوارم که كامل سوالات شما را جواب اجابت دادم اما اگر هرکسی را دوباره به دست آوردن دست دادم فقط تماشا خودم را ترک خواهم کرد و به شما خواهم رسید


فروش اینترنتی کتابخانه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :