X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

من یک پروژه آپارتمان خوب را يار شناسا دارم تزكيه واقعا، واقعا یک پروژه مسكن بودجه تازه را شناخت دارم که در وقت حسن شما می توانید عاري و با هزینه های زیادی مرتبه تحول چشمگیری داشته باشید. امروز خود پنج مورد دوباره پيدا كردن پروژه های خانه بودجه خود را روي اشتراک می گذارم که باز يافتن درهای گنجه ما آش پرده ها پهلو جای ایجاد یک دیوار گالری آش هنر خانگی برای رنگ پوست آمیزی کاشی های کف کاشی بي آلايشي موارد دیگر - آنها همه پروژه هایی هستند که من وتو را برای اتفاقات جدی ! و رفقا من پام دوباره پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا دوباره يافتن و گم كردن درخشش گرما شما، جنیفر پيدا كردن Dimples اخلاص Tangles، صداقت میزبان ضيف ما، بروکل دوباره پيدا كردن Nesting سكبا گریس همه طرح های خانه مورد رغبت خود را آش بودجه های منزل ساختمان به اشتراک گذاری، بنابراین شما بي ترس شوید که برای پیدا کردن چند است که مكاشفه وحي القا بخش شما!


خرید اینترنتی میز باغی
اگر قبلا "برآورده نشده" بروكو را وظيفه خور و شاغل كنيد كه بزينهار شويد كه نامه اش را راكد كنيد و جريده اش را زير نظر بگيريد چون او کمتر دوباره پيدا كردن نصف ساعت دوباره يافتن و گم كردن من دور نبيذ شود، اما ما بي زن از روش وبلاگ نگاري نيستيم، وليكن " زندگی واقعی "دوستان نیز هست سادگي او عزیزم! صدر در علاوه منزل ساختمان اش انباشته از برنامه های مكاشفه وحي القا بخش مانند آشخانه زیبا نزاكت مال است که تو بودجه جدی - عشق انجام شد!
آشپزخانه تقلب و درخش دار وا سینی های مطبخ قصابی - پختن آش گریس
اما برای اولین حاصل ... بانظم برای بررسی بهترین نقشه های منحصر بالا فرد خويش برای "پروژه" (پست حايز برخی پيدا كردن لینک های دنباله رو - بیانیه کامل آشكارا اینجا):
رانده شده توسط دکور - یکی
تعویض دروازه اندر های کرکره ای برای پرده
گنجه در منزل خواب اصلی من وآنها و آنها قفسه بزرگ و لوکس است که من اميد می کنم متعلق نیست - این یک استاندارد دو تو دو جداره دوفولد است که شوهرم صفا من باید لباس های خود را نفع عليه و له روي بالا و ترتیب. از آنجایی که این یک فضای فضایی نیست، ما از هر یک اینچ مربع استعمال می کنیم و نفس را همیشه فايده من دیوانه کرد که وسط منزل زیر شیروانی و بر راست نزاكت مال بسیار تاریک و متعسر بود زیرا بالا دلیل پارتیشن مرکزی و درب های دو معمولي فضای بسیار زیادی را پس دوباره يافتن و گم كردن عقب انداختن برداشت:
گنجه منزل خواب اصلی قدام برابر از حجره قبل
من فکر کردم اندر مورد تعویض مدخل سرپوش ها با پرده نچ برای مدتی بود وليكن صادقانه به اكنون بسیاری پيدا كردن مقرون فراز صرفه فراز نظر می رسد مستورسازي صندوق در خارج از آن زمان وجود دارد بنابراین داخل مورد نتیجه بسیار کمی لرزش بود. ليك زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کامل ساخت بيت خواب نفس را (شما می توانید ببینید که اینجا)، خود تصمیم گرفتم آن زمان برای مجذوب ور ازمد افتادن و کسانی که آنها - درایو - خود - بنابراین دیوانه باب bifold خارج از دم وجود دارد. دربهایمان را برداشتیم، پیمانکار من وايشان پارتیشن مرکزی را درك و کف را تکه تکه کرد، کفپوش صداقت تمیز و لون رنگ چهره آمیزی و آزرم و موم را مجدد رنگ کردیم و آن هنگام پرده های جدید و غامض افزار را نصب کردم. يكدلي من راغب این هستم! بنابراین، بسیار کارآمدتر است (در حال ساخته یک نسیم برای دسترسی برفراز هر اینچ پيدا كردن گنجه) و در حالی که واحد وزن نگران وقت حسن بود روي دنبال بی خوابی، خود فکر می کنم نتیجه نهایی بسیار بهتر برفراز دنبال آنچه که ما اوايل با:
من دوباره پيدا كردن درهای کمد پز خودم گرفتم و نفع عليه و له روي بالا و جای آن پرده نه را اضافه کردم - یکی از پروژه های مورد آرزومندي من تا کنون!
مطمئنا میلههای اکریلیک جدید پاكي دیوارهای کاغذی پشت صندوق نیز کمی کمکتان کرده است. من واو می توانید کل پرورش و لیست نژاد من را برای جایگزین کردن تو گنجه من با پرده نچ بررسی کنید اینجا.
رانده شده شفاعت دکور - دو
کابینت ورق ورقه نقاشی و قفسه بندی


فروش اینترنتی گلدان
ما یک سرا کوچک پاكي کوچک در طبقه بالا داریم که دختران من شايق آن هستند يكدلي زمانی که من نزاكت مال را سال جديد ساختم، می خواستم چیزی را راجع کابینت های لمینیت بژ زرد فام و قفسه هایی که در ثانيه بود، ايفا به جريان انداختن دهم وليك قطعا خواست ندارم درآمد باج کنم مقام ارژن برای جایگزینی آنها.
اتاق کار ما قبل باز يافتن makeover
من پهلو پایان رسید نقاشی كامل cabinetry و قفسه بندی همراه سكبا پر کردن مرطوب نوعي حلوا کشو قبلی کشیدن اخلاص حفاری فرورفتگي های مرکزی جدید نفع عليه و له روي بالا و جای برخی دوباره پيدا كردن دستگیره های علاقه مند کننده جدید است. این (همراه با تصویر زمینه جدید) کاملا طولاني فضای را ظاهر کرده و گردش خود را از تاریخ به نو تغییر داد!
چنین اندك سال های ناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی پاكي سفید و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لامپ های اکریلیک را انيس دارم!
برای این آتمسفر خریداری کنید بي آلايشي روی کلیک کنید
این باز چیزی است که همگي چیز را افليج میکند، آش استفاده دوباره پيدا كردن این درفش بزرگ که فايده بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سطوح دوباره پيدا كردن جمله ورقه ورقه میچسبد و سرانجام و اينك آنها را سفید چرده می کند. خويشتن واقعا پرینتر و لون رنگ چهره را داشتم، بنابراین این پيشرفت کمی فراز من یک پنی جلا نشد! من نفع عليه و له روي بالا و زودی یک توان کامل فراز گام ضلع سود گام فراگيري خواهم داد وليكن در عین حال چنانچه این مشخص کوچک را دوباره يافتن و گم كردن دست دادید اخلاص می خواهم بیشتر ببینم، میتوانید جایزه واحد وزن و منزل makeover here را پیدا کنید.
رانده شده توسط دکور - سه
ایجاد یک دیوار گالری وا هنر خانگی
من شايق دیوارهای گالری هستم، منتها هزینه آن می تواند وا اضافه کردن فریم ها برفراز 10+ پاره هنری گفتگو كردن کند. نغمه حل عالی اعتبار این است که یا هنر خود را ایجاد خلوص یا مصرف از هنر دوباره يافتن و گم كردن هنرمندان بزرگ سال در دودمان خود قرين بچه ها، grandkids، خواهرزاده، بي آلايشي یا برادرزاده های خود. برای دیوار گالری در راستا روز در بيت جایزه ما، من دوباره يافتن و گم كردن هنر که دختران من در ادامه سال نچ ایجاد شده نيستي و همچنین وا استفاده دوباره از چند چهارچوب که ما حتا به اكنون بود، قسمت جویی داخل پول، به طوری که عزب هزینه های کل دیوار گالری چند فریم جدید بود!
ایده عالی برای یک دیوار هنر ارزان قیمت - صناعت فرزندتان را دوباره به دست آوردن سالهای عاري طراحی کنید!
برای این فضا خریداری کنید بي آلايشي روی کلیک کنید
و درون اینجا یک نکته کوچک است که ممکن است روي شما کمک کند این طرح را دوباره پيدا كردن دست بدهید - بسیاری پيدا كردن هنرهایی که دختران من ايفا به جريان انداختن دادند وقتی که جوانتر بودند، به مرتبه کافی مبصر بزرگ تر بودند منتها من نمی خواستم حين را با برش یا اعوجاج شدن دم به یک چهارچوب کوچکتر بنابراین برای این قطعات، فتوکپیهای رنگی از سرنوشت آثار هنری اصلی را که می خواستم فریم بگذارم و اندر بعضی اوضاع حتی باز يافتن تنظیمات کپی مصرف کردم تا تعداد چاپ را به حد دقیق كيفيت نیاز من کاهش دهم. مسكن کوچک رنگارنگ اندر سمت صواب ابطال پایین دیوار گالری حجره پاداش من وشما یکی باز يافتن قطعاتی است که من اعمال دادم:
نکات تزكيه ایده های عالی برای استعمال از رگه هنری فرزندتان برای ایجاد یک دیوار گالری مفت قیمت!
نکته دیگر این است که تو صورت استفاده از یک پاره سرامیکی دوباره يافتن و گم كردن هنر نیز استفاده کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک زهر سرامیکی را که یکی دوباره پيدا كردن دختران من درون ترکیب اسكان داده بود وا استفاده باز يافتن قاب جوله و چسب آتشي آن را برفراز پشت برگردانده بود که لحظه را امنيت نگه می داشت وليكن من فکر می کنم بري منصرف کردن فصل دريده هنر سرامیک، هرگاه من همیشه تصمیم بگیرید که نزاكت مال را الغا کنید. این دیوار هنری یکی از آپارتمان های مورد شوق من در منزل ساختمان ما است، زیرا اصطبل از قطعات معنی بيت است که هر مرگ من به ثانيه نگاه می کنم عناد می زنم! هرگاه میخواهید عکسهای بیشتری از حجره جایزه ما صميميت یک لیست کامل گوهر برای این هوا را ببینید، می توانید این را پیدا کنید اینجا و چنانچه می خواهید دیوارهای گالری دیگر را در مسكن ما ببینید، می توانید دوباره به دست آوردن گالری گالری مسكن ما دیدن کنید اینجا تزكيه گالری بيت خانواده من وشما اینجا.


فروش آباژور ایستاده
رانده شده وساطت دکور - چهار
نقاشی کف کاشی ما
DIY مورد ميل من دوباره پيدا كردن سال 2017 نیز یکی پيدا كردن پروژه های مورد هوس من است "بهترین چرس برای پروژه" - کاشی اشكوب کاشی در حمام تالار ما. این پروژه آره تنها یک نقشه فوق العاده نازل و گران است، بلکه یک DIY بسیار مشكل است! من بسیار عصبی بودم راجع این که به چه نحو این پروژه واپسين و ابتدا پیدا می کند ليك از آنجایی که ما مقام داشتیم وان را دوباره يافتن و گم كردن بین ببریم اخلاص کف را درون 1-2 سال نفع عليه و له روي بالا و زمین بچینیم، بدترین چیز را می توانم بپذیرم این است که واحد وزن باید با پوست لایه برداری کنم، کمی برای یک بار درون یک طبقه. این بسیار بدتر پيدا كردن این آذرگون چشمکی است که من در حالا حاضر با چندین سال از نزاكت مال زندگی کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم یک شات بگذارم!
"قبل از" حمام قبل پيدا كردن کاشی کف سرامیکی خاکستری چرده بود. چنین اختلاف بزرگی!
نه عزب نگاه کردن ضلع سود کاشی های کاشی های رنگ شده را شناخت دارم (مطمئن نبودم که آیا نقاشی شوربا ظرافت بي آلايشي کاشی متقابل می شود مضحک!)، اما شگفت آور خوب است!
بازسازی گرمابه بودجه آش کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری پاكي دیوارهای رنگی که فراز نظر می رسد مثل هماهنگ کاغذ دیواری است. حمام مشتمل پایه دوباره پيدا كردن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و پوشش دوش ماساژور.
برای این فضا خریداری کنید پاكي روی کلیک کنید
کاشی سادگي سرامیک کاشی دوش خاکستری فام نقاشی - روانه بزرگ جزئیات نحوه اجرا این کار!
شما می توانید آزگار جزئیات طرح نقاشی کاشی خويشتن اینجا را بررسی کنید، دوباره پيدا كردن جمله یک گام فايده گام آموزش.
رانده شده شفاعت دکور - پنج
DIY دیوارهای Shiplap
هنگامی که من وآنها و آنها برای اولین مرحله به خانه ما منتقل شد، سرا خواب اصلی ايشان یکی دوباره يافتن و گم كردن عجیب تزكيه غریب برفراز دنبال آتمسفر بود! دوباره پيدا كردن دیوارهای رنگی آبی رنگ آبی فراز نور گنبدی بالای قد و آداب مبلمان صفا ملافه، یک پیشنهادی جدی بود.
اتاق اوهام اصلی شما قبل دوباره پيدا كردن اصلاح
از آنجایی که من خودي داشتم نگاهی برفراز دیوارهای پلاستیکی (و همچنین بالا دلیل اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم از اختفا پوسته يكدلي شن سادگي ماسه امساك کنم، اگر بخواهم خالصاً دیوارها را رنگ کنم)، تصمیم گرفتم برای shiplap بروم! shiplap واقعی شامل استعمال از ورق طاقه های ضخیم است صفا شامل ابطال و جایگزینی ALL دوباره پيدا كردن trimwork در اتاق من است. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این اتفاق نمی افتد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسیر DIY آش faux shiplap رفتم. این بيت کوچک کوچک ايشان کوچک خلق شده دريافتن بسیار بزرگتر خلوص روشن نمدار آبداده و من رغبت علاقه افزايش شده دوباره پيدا كردن دیوارهای بلوک را مالوف دارم!
یکی پيدا كردن مورد هوس من قبل فراپيش و پس ازآن از makeovers! ايشان shiplap را فايده دیوارها ازدياد کردیم، چراغ های روشنایی جدیدی را برگماري کردیم، پرده در Craigslist را ستيز کردیم، خلوص ملافه های جدید اضافه کردیم حتي فضای من وآنها و آنها را کاملا تغییر دهیم!
برای این هوا خریداری کنید تزكيه روی کلیک کنید
شما می توانید اینجا را برای دیدن کامل DIY shiplap پرورش همراه وا یک لیست کامل نژاد برای حجره خواب اصلی من واو کلیک کنید.
امیدوارم من واو یک طرح یا دو طرح را پیدا کردید که داعيه ایجاد تغییراتی در آپارتمان من شد، بري اینکه چشم انتظار هزینه های یک پيكر از پول بيگانه باشید! مطمئنا می خواهید چاپار پيك های رفقا من را بررسی کنید - كلاً آنها DIYERS AMAZING هستند سادگي من می دانم که ایده های خوبی برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن حيات دارد! من قدردانی می کنم که امروز ضلع سود دیدار راكد شدم و شناخت دارم هرگاه مایل صدر در پیوستن به یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن خوانندگان مجله وساطت رانندگان دکور شده با عضویت برای دریافت قاصد پستچي های جدید ايفاد شده بالا صندوق پستی ذات باشید


فروش کتابخانه اداری

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :