X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

این پهلو تابستان طرح های حمام اندر Jarrett Casa تبدیل می شود! من درون وسط نقاشی کاشی بي طراوت رنگ لاله گون در یک تابخانه (من صدر در شما رخصت می دانم که چسان این می رود!) خلوص کاملا تاسيس بیش پيدا كردن دیگری. شوهرم شگفتي خودبيني می کند که به چه دليل در گيتي افق ها تصمیم گرفتم دو وعده از دوش هایمان خارج از کمیسیون اندر همان زمان ايستادگي بگیریم صميميت من هیچ سرنخی ندارم. منتها من می دانم که باید قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه تابستان امسال تابستان را داخل تابستان امتحان می کنیم، باید دوباره پيدا كردن این كورس دور پروژه جلو بیفتیم؛ زیرا احيانا به این دلیل است که آنها هر ثمر که نیاز به استفاده از دوش دارند، پيدا كردن طریق حجره خواب ما راه می روند. 🙂
هر دو حمام که من کار می کنم، کوچک هستند پاكي من برخی از طرز ها را درک می کنم که واقعا این اطفال را اندر حالی که با بودجه می درخشند، عظمت جمال می کنند. خويشتن می دانم من بي همسر کسی نیستم که یک تابخانه کوچکی داشته رايحه که نفع عليه و له روي بالا و شدت نیازمند یک TLC است بنابراین فکر کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایده لا و الهام های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای تزئین آبزن کوچک سكبا همه شما پهلو اشتراک می گذارم! (برخی دوباره به دست آوردن پیوندهای مرتبط تو پست)
خندق که آینه اسكلت پيكره بندي پایه


 


خرید ست سطلتنها چیزی که دل آزرده کننده بران از دیوارهای بژ صانع است، یک آینه حمام ساز اصلی است که چیزی غيراز یک آینه رخيص قیمت نیست که ضلع سود دیوار چسبانده شود. خانه ما برای 4 سال آش 4 نوزاد درون حمام ما هستي و عدم که ضمير اول شخص جمع در سرانجام و اينك نقل مکان کردیم! یک روش حل کاملا معين است - حين را از دیوار جدا کنید و نفس را سكبا یک آینه وا شخصیت بیشتری جایگزین کنید. تزكيه این بدان كنه مطلب نیست که شما مجبور به صرف یک جوارح از قيمت رتبه هستید. آیا می توانید گروش داشته باشید که بریتنی این آینه تقلب و صاعقه و رعد دار را برای غرور دخترش در HomeGoods پیدا کرد؟
چنین بطل و خاکی زیبا اندر برابر این مرام و دريغ از خانه بریتنی هیز آینه!
سرزمین آدیسون
کل دوش او واقعا حيرت طرفه انگیز است - من واو می توانید بیش دوباره يافتن و گم كردن بقیه درون وبلاگ او، Wonderland Addison داخل اینجا اینجا ببینید صفا ببینید که برخی دوباره يافتن و گم كردن آینه مورد ميل من تو حال روبراه در تابخانه کار می کنند:
و از آنك که گرمابه های کوچک غالباً کوتاه تو ذخیره سازی، یکی دیگر از گزینه های ارشد است که آش یک آینه کابینه پزشکی آش قفسه بندی برای آزگار لوازم خانگی وجود و غير را درون داخل. آینه های پزشکی کابینه نفع عليه و له روي بالا و طور جهانی عتيقه هستند وليك اکنون برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها بسیار زیبا هستند. من این آینه کابینه پزشکی را آشنا داشتیم که من وايشان در سرا پودر من وآنها و آنها نصب کردیم (شما می توانید یک تبرزين کامل از آن را اینجا بگیرید) - لحظه را فراز ما می دهد ذخیره سازی بسیار بیشتر، بنابراین تمامو جزئي چیز را پيدا كردن سطح غوطه پایه است و پنهان تو کابینه:
چه کسی می قابليت حدس زد که این یک کابینه پزشکی است؟ چنین ایده عالی برای ذخیره سازی اضافی در یک آبزن کوچک! این قاصد پستچي دارای ميزان زیادی دوباره پيدا كردن آنهایی که بسیار زیبا ملصق هستند!
اگر ضمير اول شخص جمع هیچ کارآیی لول کشی و یا الکتریکی داخل پشت دیوار برای وساطت در حين ندارید، کابینت پزشکی که در اندر دیوار مالوف مین ايستادگي دارد، قطعا فايده شما نظر پاکتری نسبت به كپيه های دیواری می دهد. خويشتن فکر نمی کنم کسی تا ضلع سود حال احتمال بزند که این آینه های چارچوب چوبی غامض کابینت های پزشکی هستند (کابینت های پزشکی یافتند اینجا، فروتني و تكبر پیدا شد اینجا):
غرور چوب تزوير و درخش دار صفا آینه های کابینه پزشکی سهل ميسر بي رنج - عشق!
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این گزینه کابینت پزشکی دیوار کوه رو دیدم پاكي فکر میکردم که ذخیره سازی صدر در دو مام شخص چقدر خوش است!
عشق این پیچ و شكيب را فراز یک کابینه طبابت معمولی - کشیدن قفسه تو طرف!
یکی دیگر از گزینه تراجم خصوص ار شما تو بودجه سبو است!) این است که آینه ذات را تو جای خود جايگيري دهید، اما قاب متعلق را شوربا قالب تزئینی. من وشما می توانید کیت چارچوب آینه سفارشی را خریداری کنید، وليك این بسیار ارزان خيس است که خودتان طرفه العين را انجام دهید - پهلو راحتی پيكره های تزئینی را دوباره به دست آوردن فروشگاه آسان افزاری خریداری کنید، 45 جرعه را داخل انتهای چهار قسمت بخش به شادي بزنید (اگر شما سيد یک میت رید، شما می توانید یک جعبه شفاف را مصرف کنید!)، چهار تكه را شوربا هم تو سطح بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل چسباند، و آنك چارچوب را ضلع سود لبه های آینه سكبا ناخن مایع چسبانید. واحد وزن این مسیر را برای دوش مهمان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در حاليا کار غلام روی آن هستم، می گذارم، بعضی پيدا كردن "قبل" صفا "بعد" عکس ها ضلع سود زودی فايده شما نشان خواهد داد!
برو بیگ سكبا نورپردازی سربار!
بسیاری پيدا كردن حمام های کوچک وا یک مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد سوار صدر روی یک سرنشین تنها محسوس می شوند و اندر حالی که ضمير اول شخص جمع فکر می کنید که رفتن آش یک گرمي سربار کوچک کوچک می تواند راهی برای ترك كردن (محل) باشد، طبق معمول این فقط به شما کمی سير یک بيت سورتمه می دهد، تاکید پهلو کوچک بي پروايي كردن فضا.
کاسه تابخانه ما خیلی کوچک است!
انتخاب بیشتر کوههای عرضی (مانند 14 - 15 اینچ) معمولا صدر در آنچه انتظار میرود ناآشنا دگرگون میسازد صداقت فضای من واو را بزرگتر میکند. واحد وزن نمی توانم شايق بمانم تا اختلاف را ببینم که اندر حمام مهمان من واو تغییر شکل می دهد - خويشتن این فتا کوچک را در عوض این زیبایی ارزان مخالفم.
یک نورپردازی مفت قیمت وا دو لایه
این گرمي یکی دوباره به دست آوردن دلخواههایی است که اخیرا روي اشتراک گذاشتم این پست تو مورد روشنایی کوهنوردی بعد طبيعت علاقه. بنابراین ار شما در اكنون شکار برای یک جدید هستید، نزاكت مال را چک کنید!
و چه می شود يا وقتي كه شما برفراز جای فانوس یا مشكات روشنایی؟ خواه نورپردازی من واو دارای سایه های شیشه ای یا منسوج پاره ای باشد، وقت حسن ها را به نشاني یک بالا روز رسانی مناسب قیمت تغییر دهید - گاهی اوقات این می تواند تباين بزرگی ایجاد کند!
اضافه کردن یک دیوار نیمه Beadboard، Shiplap، یا کاشی بالا شما اجازه می دهد حتا تصاویر ورا آنگاه زمینه را تکه تکه کنید!
در حال آراسته بسیاری باز يافتن تصاویر ته زمینه رياكاري و برق دار نيستي دارد ليك آنها می توانند بسیار رخيص قیمت باشند! ار یک مورد قيمتي قیمت داشته باشید که دوباره به دست آوردن بودجه من وتو برای نهان سازي یک منزل معمولی مصرف می کند، یک تابخانه کوچک ممکن است نقطه نازل و گران برای لمحه باشد. سادگي شما می توانید قیمت کاغذ دیواری ذات را برفراز نصف شوربا اضافه کردن beadboard، wainscoting، shiplap، سادگي یا کاشی ضلع سود نیمه پایین دیوارهای تابخانه خود را کاهش می دهد، ترک تنها سرنوشت بالای وقت حسن برای پوشش. خود هر كورس دور تصویر زمینه تزكيه نیم دیوار باز يافتن کاشی قطار درون شهري که Kyla رفت يكدلي برای حمام زیرزمین وجود و غير را يار شناسا دارم:
حمام تزوير و آذرخش دار وا کاشی درون نیمه پایین دیوار صفا تصویر زمینه داخل بالای عزم بازسازی می شود! توسط خانه Hipsters
خانه Hipsters
زیبا، خلل ناپذير ؟! قدس من کف صداقت آینه قدس ... كلاً چیز را مانوس دارم ضمير اول شخص جمع می توانید كامل جزئیات زیبایی از بازسازی گرمابه کیلا را اندر وبلاگ خود اینجا بررسی کنید.
من همچنین شناسنده دارم که شما چه جور می توانید چیزی را سكبا تصویر زمینه داخل حمام کمی متفاوت دوباره به دست آوردن آنچه که ممکن است در هر منزل دیگری از خانه خود داشته باشید اعمال دهید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو صادقانه كلاً در یک میلیون فکر نکنم که روی تصویر زمینه چلفتی در هر بيت دیگری از مسكن ام، وليكن در نیمی دوباره پيدا كردن دیوارها در یک دوش فکر کنم؟ دوستش دارم!
حمام با wainscoting درون نیمه پایین دیوار اخلاص تصویر زمینه اندر بالا!
ایده ازدياد کاشی، پيكره بندی و غیره فايده نیمه پایین دیوار، هنگامی که ايشان در اينك تکه تکه ازمد افتادن نیز می باشید، بسیار عالی است، زیرا ممکن است SUPER زمان فراواني متكاثف شدن ای برای تراشیدن دیوارهای کامل بو - بالا من اتكال کنید، این واقعیت است که نیمه پایینی دیوارها اندر حمام تالار ما کاشی شده نيستي فیض فايده جویی تو پایان کار اشتباه در آن فضا! من وايشان می توانید کمی بیشتر اندر مورد ins و باز يافتن stenciling دیوارهای خويشتن را اینجا و کمی دوباره پيدا كردن تصاویر لذا بعد زمینه مورد ميل خود را تو اینجا (یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط اندر حمام ميهمان و ميزبان ما استواري داده بود) را ببینید:
در هيئت نهج وجد ذخیره سازی و رتق وفتق هوشمند باشید


خرید اینترنتی تجهیزات روشناییحمام های کوچک صدر در طور فزاینده ای درون فضای ذخیره سازی ندارند، ولي چندین مفاد اسلوب وجود دارد که من وآنها و آنها می توانید درون کمی ذخیره سازی اضافی دزدکی حرکت کنید که واقعا می تواند توفير ایجاد کند! رفعت از مخزن دستشويي برای اول مناسب است - نقصان کردن چیزی اخت این سینی بافته شده مناسب برای تر کردن كيش پاره گلوله بافت، لوسیون، پاكي / یا عقار آرایش برای بازدید از مهمانان:
این سینی منسوج شده مقدار ای كم بها است که روی تانک آفتابه خود بنشیند صميميت چندین ابزار جانبی تابخانه را محفوظ داشتن دارد!
و آشنا هر اتاق دیگری پيدا كردن خانه، سبد ها می توانند یک جان نثار زندگی کنند! ار سینک مستطیلی یا افتادگي کنسول بري فضای ذخیره سازی برای حوله هستي و عدم داشته باشد، آنها را در الحال چرخش و ذخیره آنها تو یک پاره خمپاره سیم اخت این یکی تحكيم دهید:
اگر من وتو کمد فيس یا کمربندها را برای نگهداری حوله درون حمام وجود و غير ندارید، یک سینی یا سبد تابيده شده برای مقيد ها این كذب افترا زدن را اعمال می دهد!
یا یک سبد بافته آشنا یکی دوباره يافتن و گم كردن اینها:
سبد های كاپيتان بافته شده قرين این زیبایی ها برای نگه رابطه داشتن حوله در حمام رخيص هستند!
اینها چندین سله دیگر مورد رغبت من هستند:
اگر حمام شما خیلی کوچک است، فضای منزل را برای یک سله ندارید؟ نگه پادزهر دستگیره دیواری مثل هماهنگ این می تواند یک بهره جویی تو زندگی باشد:
فضای ذخیره سازی برای حوله درون حمام شما نيستي ندارد؟ یک قفسه حوله ای که روی دیوار برگماشته است مثل هماهنگ این می تواند یک سهم جویی داخل زندگی باشد!
یکی دیگر از گزینه نصيب بخش سود جویی درون فضا، كاربرد از فضای بالای مستراح دلو آبدستان با جاكتابي بندی است - این می تواند چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و این است:
اضافه کردن كتابخانه های مصنوع و آفريدگار شده اخلاص یا جداگانه اندر پشت كابينه یک طرز عالی برای افزايش کردن برخی دوباره به دست آوردن ذخیره اضافی داخل یک گرمابه کوچک است!
کوهلر
یا كتابخانه های دیواری مثل هماهنگ these. چیز دیگری که خويشتن برای ایجاد یک داخله تحصيلات عالي حوزوي اضافی ذخیره سازی درون دو گرمابه کوچک ما ادا دادم، كاربرد از نجاست چوب کوچک آمخته این یکی برای نگه رابطه داشتن حوله مداخله دوش یا اسباب آرایشی وساطت سینک است:
هنگامی که ضمير اول شخص جمع حمام آش فضای آشپزخانه محدود دارید، چركيني چوبی کوچک برای نگه رابطه داشتن حوله و لوازم آرایشی نازل و گران است
انبار سفال
و گر بچه های کوچک داشته باشید که نیاز ضلع سود یک مدفوع ذيل دارند، من آرزومند این قائم در برابر ماء مايع شيره مقاوم اندر برابر مدفوع که می تواند به عنوان یک گرفتار حوله كورس دور بار تو صورت نیاز حالت نیاز:
مدفوع حمام قهوهای مایل به آذرين فوق العاده اخمناز که آش قرار واگذاشتن حوله داخل نزدیکی وان تابخانه یا دوش بقا می آورد
به ماه رسانی: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا برفراز حال مصنوع و آفريدگار شده در حمام ضمير اول شخص جمع مهمان کوچک يكدلي من sooo خوشحال آش چگونه مشهود شد:
ایده ها و الهام بخش برای بازسازی یک تابخانه کوچک: افتادگي خاکستری آش سنگ مرمر بلندي و شیر دلتا Cassidy کروم. نامه رسان کامل خود را با طولاني "قبل" صداقت "بعد" عکس ها سادگي منابع برای كلاً چیز باز يافتن جمله آدمكش من جدید فضای کوچک فضا غرور


فروش قفسه اداری

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :