X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

آیا شما علاقه مند کننده از آخر هفته ژوئیه 4 بود؟ من بي آلايشي همسرم چند پروژه آپارتمان را دوباره يافتن و گم كردن جمله کارهای حیاط، تمیز کردن زیرزمین (به طور جدی، بزرگترین ظروف خجالت آور) را غلبه کردم، اخلاص پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و کاشی کف کاشی در حمام من وشما (من هیجان بي ميل شدم که به شما مدال دهد که چطور پهلو نظر می رسد!) . و حتماً ما نیز روزهای انتها هفته پسين ماه ژوئیه را وا کباب کردن، آذر بازی، آب بازي و جمعاً چیزهای خوب اعمال دادیم. بنابراین مشغول درگير دل بسته کننده - من شايق تابستان هستم! هرگاه شما یک خواستار تابستان هستید، فکر می کنم باز يافتن پست امروز لذت خواهید سرما زیرا من مبادي مورد وجد من برای تموز را به اشتراک می گذارم - آنهایی که نمی توانم وقت حسن را درون فصل بدونم. و دوستان من پام دوباره به دست آوردن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش تابش شما، جنیفر دوباره به دست آوردن Dimples خلوص Tangles، خلوص میزبان مجلسي ما با استعداد، Mallory دوباره به دست آوردن سبک شما عاطفه حس می کنید من روي اشتراک گذاری مورد وجد خود را بیش پيدا كردن حد!
مالوری صفا من در دنباله چند سال دوباره يافتن و گم كردن طریق وبلاگ های ما نهان شده اند - خود به راه شگفت انگیزی سبک او را اندر تزئین و مد. نزاكت مال را ساده انتخاب یک حجره مورد ميل از آپارتمان اش، وليكن من کاملا اندر این اتاق بارغبت است که او را برای دختر کوچک شیرین وجود و غير تزئین - آیا آن را cutest نیست؟
زرق و درخش دار دختران اتاق آش (عشق شكل چک!) از خانه ملوری باز يافتن سبک احساسات شما
شما می توانید عکس های بیشتری دوباره يافتن و گم كردن این منزل را بررسی کنید قدس بقیه منزل ساختمان های مالوری را ببینید اینجا. دنبال خوشحالیم که امروز به ما ملاری پیوستید! اکنون دستور دهید پنج كيفيت مورد عطش خود را داخل تابستان امتحان کنید (پست مشتمل برخی از لینک های دنباله رو است - بیانیه کامل بي پرده در معرض توان اینجا)
لوازم جانبی تابستانی مورد اشتياق من برای مسكن ما بسیار غامض است - گلدان برای نگهداری گل دوباره پيدا كردن حیاط ما. من وآنها و آنها صبحانه هایی را درون اوایل تابستان گل می دهیم که آنگاه از نفس چندین عضو ارگانيسم تن پيدا كردن هیدرنگی ها لبريز می شوند. هرگاه ما آنها را بگذاریم، نغمه می رویم، بنابراین خود دائما آنها را وازده و اميدوار و سرشار کردن گلدان درون تمام خانه ما، دوباره يافتن و گم كردن جمله هر بيت خواب:
اتاق شكيبايان آبی قدس سفید تزئین شده شوربا یک گلدان هندی اندر تابستان


>قیمت تجهیزات دکور و تزیینات
این گلدان شیشه ای انگشتی (که در اینجا جسم است) مورد رغبت من است و اندر حال مجهز هاردنریس را در بيت قدیمی ترین دخترم نگهباني كردن داشته ام (آیا این هیدرینگی های آبی كم ارزش برای فضای وجود و غير نیستند؟):
جادوی آبی / بنفشه گون آبی درون یک گلدان شیشه ای صورت! آشنا دارید که آنها برای این خانه خواب آبی پاكي سفید كم ارزش هستند
و البته اگر منظورتان در حوالي وبلاگ خويشتن است، ايشان این گلدان را به آدرس یک سمت یا چند محصول قبل دوباره يافتن و گم كردن من در اتاق ناهار خوری خود دیده اید، پيدا كردن جمله آخرین تورهای سایه های تابستاني و شتوي من که در نزاكت مال آنها یک دسته باز يافتن پونه خير را برگزار کردند:
دسته گلهای صورتی اخلاص سفید یک قهوه دلچسب را می سازد!
دو گلدان دیگر که همیشه از متعلق استفاده میکنم، این گلدان شیشه ای دوربینی است که تو HomeGoods گلزنی میکنم (آینه پشت نفس از اینجا است):
این گلدان قوری شیشه ای طويله از هیدرنگی ني و بله را دوست دارم!
و این شیشه یونیور سرخ آبی صداقت سفید که من داخل مغازه ی دولت پیدا کردم {این شیشه یخ زده عوض است):
آبنبات ژن chinoiserie آبی تزكيه سفید حاوی hydrangeas - زیبا!
خوب، واحد وزن باید کمی اندر مورد آرزومندي مندی های تالار های من دوال کنم صفا دو جای تبسم را نفع عليه و له روي بالا و جای حين تقسیم کنم براي اين كه دو چیز هستي و عدم دارد که من داخل هر زمان سادگي مکانی که درون اختیارمان می گذاریم داخل پاسیو من وايشان هستیم. یکی از وسيله اندام های آب دهان مني آشامیدنی شیشه ای است - كان (پیدا شده اینجا) دارای یک عرق کننده است که من آش میوه ها صفا گیاهان آكنده می کنم. ترکیبی باز يافتن لیمو و پودنه (که آمخته باغ درنده ما رشد می کند) مورد رغبت من است:
یک نوشیدنی شیشه ای وا یک قوطی برای میوه كم بها برای صيف و زمستان سرگرم کننده است!
و این چیزی نیست که من وايشان نیاز دارید که درون مهمانی ني و بله بیرون بیایید - زمانی که بچه ها در خارج از آپارتمان بازی می کنند، در منزل ساختمان حیاط سكون بردبار عالی هستند.
پاسیو دیگر من ضروری یک پهلو چراغ است. یک گلدان هلاهل شكوفه (من صرفاً یکی از سبدهای حلق آویزم را برداشتم صداقت کلیدهای ساقه درخت لباسی را رزين می کنم) که پادرمياني دو فانوس متمرکز شده است یک میز مرکزی سریع و آسان است که بالا نظر بسیار زیبایی است:
یک بر چوب لباسی سیم طلایی که روی یک پرنده گل ممتلي شده جايگيري دارد، مرکز اصلی متعسر در فضای لخته است
اگر پشه ها هنگامی که بدايت به غروب دمده شدن می کنند بیرون می آیند، تزايد شمع های سیتروئنلا کمک می کند تا این مکمل نه را دور نگه دارد. يكدلي برای رویدادهای دیر دسامبر وقتی که واحد وزن بخواهم نور بیشتری در حیاط خلوت را بلا درخشندگی سنگهای خود بخرم، سبد حلق آویز را دوباره يافتن و گم كردن قلاب های گیاهی ضلع سود سمت درهای پاسیو ضمير اول شخص جمع می گیریم و ضلع سود جای وقت حسن جفت چراغ خود را استقرار می دهم:
فانوس همزاد آویزان كنيز قوش روی گیاه قلاب داخل پاسیو شما مفاد اسلوب عالی برای نقصان کردن محیط بالا احزاب تو فضای منعقد است!
فانوس های دقیق طلای سیمی من تو دسترس نیستند، وليكن این چلچراغ ها بسیار شبیه پهلو آنها هستند! چند چیز دیگر که من بارها و به كرات از پاسیو خود مصرف می کنم، ناپاكي باغی، بالش، جلوند های رشته، صفحات ملایم و تابخانه های گالوانیزه برای نوشیدنی های یخ ضربت ديده است (عکس های کلیک کنید هم خرید کنید):


>فروش آنلاین پشتی
ما صرفاً 15 دقیقه دوباره يافتن و گم كردن ساحل زندگی می کنیم، بنابراین ما تو نهایت ناي تراشيدن آویز کردن سرانجام و اينك بیشتر دوباره پيدا كردن ما درون بیشتر تابستان بركه ها. من نوبت مورد اثاث جانبی ساحلی تابستانه دارم که هربار مرحله می آورم - اولین خرگاه ساحل است. این بهترین است برای اینکه توانا به بیرون رفتن داخل ساحل بلا گرفتن لاله گون شده توسط خورشید است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید یک عکس از زمان ما درون ساحل بعدی داشته باشیم، اما بسیار شبیه بالا این درجه بند چادر ساحلی يكدلي این نسخه کمی بیشتر است. آنها كل دو با کیف توشه می آیند و فروسو و بالا العاده مشكل برای مفاد اسلوب اندازی - کل lifesaver! دیگر كناردريا مورد اشتياق من، مقيد های مبصر بزرگ تر است زیرا خود در خلال غروب خورشید، نیمی دوباره به دست آوردن بدنم به دیوانگی مطرود می شود. Boll & Branch روي تازگی برفراز من یک كلكسيون از مقيد های ارشد خود را ارسال کرده سادگي آنها را سريع تبدیل پهلو یک وضعيت جدید - فوق العاده بزرگ و تحت :اسم پايين العاده نرم نرمك و plush!
و خیلی زیبا كرب هست كان این مجموعه ای پيدا كردن سه است، ولي شما می توانید كامل گزینه های حوله وجود و غير را اینجا را بررسی کنید. بعضی دوباره به دست آوردن چیزهای دیگر که همیشه روي کیسه ساحل من می رسند یک کلاه گشاد ای هستند (من هم الگو این نیست، اما شبیه لمحه است)، بطری ماء مايع شيره شیشه ای متلاشی شده صداقت "پس دوباره پيدا كردن خورشید" نجات مومیایی که BEST برای خنک سازی قدس تسکین جلد غشا چهره پس دوباره به دست آوردن اینکه شما داخل خورشید بوده اید (عکس های کلیک کنید تا فايده فروشگاه بروید):
لباس شتا مورد تعشق من است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم بالا راحتی به كاربستن در محيط در آزگار طول روز و پس ازآن لباس آش تغییر متعسر کفش برای شام خلوص یا نوشیدنی:
لباس مورد عطش من پيدا كردن تابستان که می توانید فيس یا پایین لباس
شلوار این تنبان پاشنه بلند که در نوار آبی یا خاکستری استقرار دارد - دون العاده ملايم است اخلاص زمانی که می خواهید کمی تظاهر بیشتری بپوشید، آنها را وا یک فلیپ فلاپ متعسر برای یک مشهود گاه نفع عليه و له روي بالا و گاه و چندل های ترش رو می بینید. من نفس را با این پیراهن راه سفید سفید پهلو کرده والد و ابن که مانند یک تک نشيد از پیراهن های تی زيرشلواري كوتاه سفید است - دخترم بي آلايشي من هرجا خرید کردم حتا یک چیزی را پیدا کنم که نازک نیست تزكيه قبل باز يافتن کشیدن آن كنار بنده روی این يكدلي جایزه، استثنايي است نرم (ما همگي دو فراز پایان رسید آن را دریافت!) خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا فيس این دست برنجن کاف را پوشیدم که یکی است که تقریبا جمعاً چیز را میگذراند! آیا می توانم بگویم که من درون همان راحت، سبک ظاهری ظریف که من در طرفه العين تزئین می کنم، فيس می پوشم؟ 🙂
ما در اكنون پایان دادن فايده بهترین - چیزی که مورد رغبت من برای نوشيدن و تناول كردن در تابستان است! آیا نوشيدن و تناول كردن غذای مسن تر و كهتر بخش بزرگی دوباره يافتن و گم كردن آنچه تابستان اندر مورد نزاكت مال است؟ من تو تابستان هيئت نهج وجد علاقه ابو رول خرچنگ است - آري نوع سكبا Mayo (اگر وقت حسن مورد اشتياق شما، ضمير اول شخص جمع ممکن است توانا به دوست بودن ...) - من همگي چیز در مورد کره گداز شده است! اما چنانچه ما درون مورد غذای ما در خانه صحبت می کنیم (ما هنوز سعی نکردیم رول چنگار خودمان را ارتكاب دهیم)، بستنی خانگی است که در آن است! منحصراً این شتا من این بستنی ساز را اندرز دادم که زیر 50 دلار است صميميت بستنی دلپذیر را می سازد. واحد وزن کاملا تازه مطلع این بستنی ساخت چیزها، وليك من اعجاب می کنم که بله هک ما نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی برای فايده دست اتيان یکی از این! خويشتن هیجان زده باب که آش دستور العمل های يكسان بستنی آزمايش کنم - اگر آشنا داشتید، شناسنده دارم اندر مورد دم بشنوم!
و البته من نمی توانم S'mores را ترک کنم - آنها را عارف دارم! تابستان و نو ما این این تلسکوپهای مرباي عصاره ميوه روغنی را پیدا کردیم که برای ادا کار بلا نگرانی در مورد اینکه حیوانات ممکن است بر روی چماق که فقط دوباره پيدا كردن جنگل بیرون زده هستي و عدم را استنباط و برفراز خاکستر خود (یا منحصراً من ...) .
این را شناسنده دارم برای سوخاری مروارید برای S'mores! آنها تلسکوپ هستند بنابراین شما الزامي نیست که بیش از پيمانه به شعله نزدیک شوید!
و آنها دوباره پيدا كردن تلسکوپ بيرون می شوند و به عقب باز می گردند و ضلع سود راحتی ذخیره می کنند حتي آنهایی که واقعا افراخته هستند. بنابراین شما لحظه را داشته باشید - پنج وضعيت (به تزايد چند اضافی) مورد آرزومندي های شتا مورد رغبت من! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا خويش دارم درمورد مورد ميل های شتا خود بشنوم - ضلع سود اشتراک گذاشتن نظر تو نظرات! و تو صورتی که می خواهید بتوانید این پست را بعدا روي راحتی پیدا کنید، من اندر کنار این مناسبت ها علاوه آغوش چندین چگونگي دیگر اندر این پست، علاوه غلام چندین حال دیگر، یک تصویر Pinnable را نیز برفراز اشتراک گذاشتم (زمانی که من وتو در الان حرکت پایین حتا پایان پست!) بنابراین امان شوید که وقت حسن را برای آنوقت پین کنید!
اکنون زمان طرفه العين فرا رسیده است حتي از عطش مندی های تموز دوستانم بازدید کنم. این نوشیدنی ها چاشني بسیار خوبی دارند بنابراین نمی توانم ساكت آرامش کنم تا در مورد چیزهایی که بري تابستان نمی توانند بخوانند بخوانند! من وتو می توانید فراز اینجا بروید و نامه رسان های خويش را ملاحظه کنید:


>خرید جا پیازی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :