X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

گاهی عهد احوال من طرح های کوچک خانه ای را ادا می دهم که بسیار دشوار هستند، آنها نفع عليه و له روي بالا و سختی برفراز نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، ليك پروژه های سریع و سخت اغلب پهلو نظر می رجه کسانی هستند که مالوف دارید بهترین ها را داشته باشید. تنها برای ام من او در حالا حاضر شايق تزئین فضای خالی بالای تلویزیون ذات شده است و برای کمک من داخل حالی که دوباره به دست آوردن دیدن آنها درون کارولینای شمالی بود خواستیم. گر قبل دوباره يافتن و گم كردن ظهور حجره خانواده خويش را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به مسكن بزرگ" یا "رفتن بالا خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در مشرب مقام خودمان:
عشق این ایده چگونه می تواند در جوانب یک تلویزیون ساز تخت
کنسول رسانه ای یافت | تمام منابع دیگر متصل
اما وضعیت تلویزیون والدین واحد وزن کاملا متفاوت پيدا كردن من است، زیرا آنها در یک دیوار بسیار کوچکتر تحكيم دارند و درون کنسول رسانه ای جايگيري دارد که تقریبا دو نفخ کوتاهتر دوباره يافتن و گم كردن من است. یک نغمه ساده آبديده که تلویزیون وجود و غير را غافلگیر کرد اخلاص ایستاد قطعا صدر در ترتیب بود! در اینجا یک تصویری دوباره پيدا كردن جایی که همه چیز ابتدا شده است (این قاصد پستچي شامل برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
پیک باز يافتن فضای خالی بالای تلویزیون قبل باز يافتن اینکه من وآنها و آنها را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب بالا سمت ناحق نادرست به بر سالن منتهی می شود اخلاص تقریبا همیشه لخته می شود، نفع عليه و له روي بالا و طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب منعقد و گوشه (در بشره وجود قاطبه یک دوباره به دست آوردن شما شگفتي خودبيني می کند، کنسول تلویزیون خويش را می تهيه استعداد ) یافت. مادرم چند سالی دوباره به دست آوردن سفرهایش چندین عکس هنری را علاوه آوری کرده نيستي و متعلق را طراحی کرده نيستي که می اميد در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما ملال اکنون تمام هنرهایی را که حال نیاز بودیم يكدلي مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش نزاكت مال وجود دارد. ما تو مورد چندین گزینه گپ زن کردیم وليكن تصمیم گرفتیم آش یک رویکرد تحت :اسم پايين العاده غامض از استعمال از قفسه ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که داخل سایر امتداد ها و چرده ها، پيدا كردن جمله سفید و دو تکه چوب استفاده می شود) می رود.
چند نکته سریع درون مورد گزينش و ناي تراشيدن آویز جاكتابي لبه در تلویزیون:
    یک ناموس خوب برای یک كتابخانه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی تر از تلویزیون است، وليكن کوتاه خيس از ایستاده تلویزیون آن نشسته است. ما بندها 4 "طولانی خيس از تلویزیون حيات که کارآمد بود، منتها چند اینچ طولانی برا بود ایده اولاد بود.
    پروا به بيخ قفسه لبه صدر در دلیل نزاكت مال است که بسیار متفاوت دوباره يافتن و گم كردن قفسه روي قفسه! اطمینان نشان کنید که ته کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا تمام چیزی که شما قصد دارید نفس را نمایش دهید، وجود دارد.
    جاكتابي ی حیاط وجود و غير را به اندازه ی کم تلویزیون وجود و غير بچرخانید که فراز نظر نمی رسد در زمین های عاري و با سرزمین سباح باشد منتها به قدر ی کافی بلند است که ضمير اول شخص جمع یک تکه ای از فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را آكنده کنید . طرز من برای تعیین بهترین بالا قفسه مصرف می شود ...
تعیین اینکه رفعت یک بالشتک داخل یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، ام من كتابخانه را محافظت كردن داشت، اندر حالی که واحد وزن ایستادم و اوج راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم تا اينكه اطمینان نوشته کنم که او ائتلاف کرد، و سپس ارتفاع دیوار را وا برخی پيدا كردن نوار تنديسگر آبی مرئي کرد. سرمشق من گفتم ... چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه غضب ما تو حدود 8 "بالا دوباره يافتن و گم كردن تلویزیون فراز پایان رسید تو مورد ما تعجب)


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
پس باز يافتن شناسایی خراج قفسه ما، من وتو تلویزیون را از نوا فحوا دور کردیم، چند اسباب را بیرون آوردیم و روي کار رفتیم! قفسه ی یقه ی ما پهلو سادگی پیوستن بند فلزی ضلع سود دیوار (پیدا کردن دو ستدس کلید است!) که روبان فلزی تطبیقی داخل پشت قفسه یواس بی حاصل می رود، بسته را فايده دیوار بند می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون صميميت کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که قفسه ییلاقی بود، من سكبا روش های مختلفی از چاپ های كادر که مادرم جمع آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج گزينش میکردم که فکر میکردم با هم هماهنگی داشته باشم، پاكي آنها را روی جاكتابي ییلاقی ايستادگي دادم. این دیوار لخت به سرعت از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس از فضای بالای تلویزیون اخلاص کنسول های رسانه ای - قاصد پستچي شامل دکوراسیون "پس از"!
این نوا فحوا حل را برای دیوار مزجات بالای فيش تلویزیون اورنگ خود دوست داشته باشید! هنر اندر یک قفسه غضب است، بنابراین می تواند برفراز راحتی و فايده راحتی قلابي شود!
برای نگرش تفرج کردن نظر کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده شاق اما خوب، ثابت قدم است؟ از والد و ام شما می توانید ببینید که تصاویر به طور ایمن در داخل ايستادگي گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان تو تلویزیون بود ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر فايده طوری که شما روي راحتی می توانید وقت حسن را در اندر و بيرون تغییر دهید! پیوند نفع عليه و له روي بالا و قفسه لبه تو پست!
و حتی ار فریم اندر هر طبع تصويرچاپي کاملا مگر ديگر باشند، خود فکر می کنم جزئتمامت آنها سكبا هم کار می کنند. برای یک سياحت جالب، علاوه آوری شده، کلید با هم تداخل دارند، ها و خير فقط وا تکیه دادن فايده همه آنها اندر برابر دیوار کنار آغوش چپ!
هنگام تنظیم حرفه روی یک كتابخانه ییلاق، كليشه تصاویر قابی همپوشانی، تماشا یکپارچه ای ایجاد می کند!
این جزئتمامت برای این پروژه سریع است، وليك من یک پروژه دیگر دارم نمی توانم راغب بمانم ولو هفته ی آینده آش شما فراز اشتراک بگذارم - کف کاشی های رنگ پوست شده من! تا طرفه العين زمان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم پهلو شما یادآوری کنم که شراء سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه عنفوان می شود! برای هفته عتيق برای فروشندگان کارت پیش بيع شده است منتها اکنون برای همه منعقد است! من بيع را برفراز زودی خریدم و داخل هفته گذشته فروش شوربا تعدادی دوباره به دست آوردن خرید های مورد هوس من، آمخته این کابل کراوات آب بند انگشتی فايده روز شد:
برای بدو به سودا Nordstrom واحد وزن اینجا کلیک کنید و جمعاً ی مسكن های مورد وجد من و آلامد را خریداری کنید! اینها خالصاً چند نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها هستند: (برای رفتن صدر در پیمایش بي آلايشي ضربه بزنید):


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :