X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکور
دکور چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
به نشاني یک وبلاگ نویس، من همه و جزء روز دوباره يافتن و گم كردن شرکت های پرستاری در صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صداقت می پرسم آیا من هوس مند فايده مصاحبه با این يكتا یا حين شخص هستم. اكثر درخواستها نوعی عجیب بي آلايشي غریب است. مانوس می خواهم مصاحبه شوربا این معمار در مورد پر جدید او برای یک خانگاه فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با برا کننده جدید پیر صداقت یا این شرکت آبريز در مورد روند مصرف از bidets طراحی شده است. تمامو جزئي ایمیل های واقعی و داخل حالی که من گمان ترديد می زنم که bidet می تواند برای یک چاپار پيك جالب آفريده شده باشد (هات!)، اکثر آنها سریع عوض "بدون تشکر" هستند و لغو می شوند.
اما آنگاه از وقت حسن یک ایمیل در صندوق پستی من در مورد یک جذام پیش دریافت کردم که می خواستم وا نیت برکوس مذاكره کنم. فکر مطلع من این نيستي که خنده دار نيستي که بعضی از افراد دیگر وا نام "نیت برکوس" وجود دارد. بي آلايشي سپس آشنا شدم که این نيستي که نیت برکوس - umm .... آري او را آشنا دارم
من از زمانی که او اندر 15 سالگی تو اپرا بود دنبال Nate Berkus کرده اب و يار شناسا داشتم مسیر عجب انگیزی را که کار خود را طی کرده بابا ببینم. علاوه كنار بنده تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود نفع عليه و له روي بالا و مدت كورس دور سال، نوبت کتاب را طبع تصويرچاپي کرده است، مجموعه هایی تو داشته است و اندر حال مهيا یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) تو TLC. چسان این کار را انجام داده اید؟

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


پس چه چيزي را داخل مورد تركيب صحبت زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره به دست آوردن موضوعات مورد ميل من درون حال آراسته از زمانیکه خويشتن در اينك برنامه ریزی مطبخ خودم هستم نقشه ریزی می کنم. شما می توانید محاوره من شوربا نیت زیر را بررسی کنید - او اندر مورد طراحی یک تنورخانه چندین راهنمایی يكدلي ایده عالی داشت! آنها در اولین سادگي بزرگترین مباحثه زمانی که من وتو فقط با هم حرف می کردیم (من بي ترس هستم که آنها برای ویرایش رسانه های پيشه ای مورد مصرف قرار می گیرند - دفعه آنگاه من باید آنها را بشناسیم که مانوس داریم چت چت کنیم درون اینجا!) اما نزاكت مال را به ارز یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی با عدم توانایی صدا به تعداد کافی اهتزاز باشد، احيانا بهتر است که وقت حسن را صدر در طور مستقیم اندر YouTube پيك نيك کنید اینجا که در ثانيه میتوانید میزان بانگ را داخل هر كورس دور کامپیوتر خود خلوص خود ویدیو تنظیم کنید - تنها روی ثانيه کلیک کنید روی ویدیو درون YouTube حرکت کنید تزكيه نوار لغزان موزه سرخ را در گوشه بر چپ پایین نفع عليه و له روي بالا و سمت ناحق نادرست بکشید
چند مورد باز يافتن مصاحبه های مورد اشتياق من دوباره به دست آوردن مصاحبه ما (و برخی دوباره پيدا كردن عکس های طرح آشخانه گذشته Nate!):
نکات من وايشان برای طراحی یک تنورخانه بی وقفه، وا این حال دل آزرده کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه مرتبط بودن یک طباخ خانه بی نظیر يكدلي کلاسیک و افگار کننده، پالت فام است. حقیقت این است که شما می توانید شوربا استفاده از قدر زیادی صرف مختلف، بسیاری باز يافتن ترکیب های جدید و زيبا سرگرم كننده مختلف، ولو زمانی که شما تماماً چیز را خنثی نگهباني كردن دارید. "" شما لازم نیست که آشپزخانه سفید وا کاشی مترو سادگي Carrara، من واو می تواند چیزهایی را زيبا سرگرم كننده کند حتا زمانی که هنوز در طايفه های خنثی باشند. "
در ویدیوی Nate اندر آشپزخانه با نام تجاری جدیدش (او را فقط تو روز قبل از مصاحبه برفراز پایان رسانده است) تو حالی که داخل مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی سكته هنوز دل آزرده کننده" به كاربستن داده است، آرم می دهد. من اميدوار چگونگی رنگ پوست آمیزی بلوک قصابی خويشتن را سكبا شمشیر سیاه قدس سفید فام - شفاف برای countertops مناسب است که بیانیه ای را!
شما در مورد Trend روي کابینت های تاریک چاهك فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که چرده واقعا شخصی است اخلاص من شوربا یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که شما می توانید اندر ده كلاس یا پنج سال نفع عليه و له روي بالا و تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز به نگهداری دارد. من چرده های عمیق مرطوب را شناسنده دارم خويشتن فکر می کنم اکثر كس در 20 سالگی به کابینت اصلی گشت وگذار می کنند صداقت فکر می کنند بله این سفید نیست؟ صفا من به نزاكت مال نگاه می کنم و فکر می کنم "چه رنگ پوست می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که ضمير اول شخص جمع در سهو هستید طرف ايمن راحت تر، گرمسيري تر، وجه سازگار های عمیق آبديده و زنگ های خنثی، تنورخانه طولانی آبديده خواهد ماند. "
این آشپزخانه طراحی شده ميانجيگري Nate یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد آرزومندي من دوباره پيدا كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این بلاشبهه به گذرگاه "خنثی اما رنجه کننده" نزول می کند - مانوس داشتن جزئیات تكثير و كاهش شده شیشه شیشه ای مستثنا کردن طباخ خانه از فضای زندگی!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


آشپزخانه ريا و آذرخش دار سكبا جزیره سنگ مرمر آزاد، کف چوبی چله نشيني سردترين چهل روززمستان گرم ترين چهل ای صفا کابینت تاریک
راهنمایی های من وآنها و آنها برای كاربرد از بیش باز يافتن یک پایان بدون لمحه که بیش از تعداد پر فساد و مرج
نیت: "بیش دوباره يافتن و گم كردن یک فلز خويشتن فکر می کنم می تواند بینظیر باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم زمانی که شما شروع به گرفتن چهار، پنج، جگر مختلف در مطبخ به پایان رسید، ضلع سود نظر می جمع که شما خالصاً زمان مشكل تصمیم گیری بود. من متاسفم قاطي فلزات همه و جزء چند. "
پاسخ او روي این سوال، باید نفع عليه و له روي بالا و تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از تتميم های مختلف مطبخ خود، از جمله یخچال صميميت فریزر سیاه صميميت سفید ضد زنگ (که سالوس و صاعقه و رعد دار است!)، سهل ميسر بي رنج افزار برنجی و کابینت آشخانه سبک، پاكي نحوه همکاری همه با هم . او واقعا مدرس در معجون کردن فلزات است، این مطبخ قبلی که طراحی کرده است آرم می دهد که همچنین با پایگاه خبث نقره، جزیره عسجد و قفسه های جاكتابي بندی، تزكيه هنر فلز برنج درون backsplash:
آشپزخانه تغابن و برق دار شوربا کف چوب اربعين دار، کابینت سیاه، انبار بلوک قصاب، و جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا و کاشی های Backsplash که امروز يار هستند، امتحان را ايفا به جريان انداختن می دهند
به عنوان یک وبلاگ نویس، من هر روز پيدا كردن شرکت های پرستاری درون صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صداقت می پرسم آیا من وجد مند نفع عليه و له روي بالا و مصاحبه آش این فريد یا دم شخص هستم. ندرتاً درخواستها نوعی عجیب سادگي غریب است. آشنا می خواهم مصاحبه آش این معمار درون مورد جناح انديشه جدید او برای یک خانقاه فلوریدا، این نویسنده کتاب درون صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با تر کننده جدید پیر تزكيه یا این شرکت آبريز در حالت روند مصرف از bidets طراحی شده است. جمعاً ایمیل های واقعی و اندر حالی که من ظن می زنم که bidet می تواند برای یک قاصد پستچي جالب آفريننده شده نفحه (هات!)، اکثر آنها سریع عوض "بدون تشکر" هستند و فسخ می شوند.
اما پس ازآن از حين یک ایمیل اندر صندوق پستی من درون مورد یک ماه پیش دریافت کردم که می خواستم با نیت برکوس مباحثه کنم. فکر شروع من این بود که تبسم دار هستي و عدم که بعضی از كسان دیگر شوربا نام "نیت برکوس" نيستي دارد. اخلاص سپس دانا شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... ها و خير او را عارف دارم
من دوباره يافتن و گم كردن زمانی که او تو 15 سالگی در اپرا بود دنبال Nate Berkus کرده بابا و يار شناسا داشتم مسیر غريب انگیزی را که کار خويشتن را طی کرده اب ببینم. علاوه بغل تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود برفراز مدت تاخت سال، تاخت کتاب را باسمه کرده است، مجموعه هایی اندر داشته است و در حال مرتب یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) اندر TLC. چه جور این کار را ارتكاب داده اید؟
پس چه چيزي را در مورد گفتگو زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره يافتن و گم كردن موضوعات مورد شوق من اندر حال بسيجيده از زمانیکه خويشتن در الان برنامه ریزی آشخانه خودم هستم دستور كار ریزی می کنم. من وآنها و آنها می توانید مباحثه من با نیت زیر را بررسی کنید - او اندر مورد طراحی یک مطبخ چندین راهنمایی تزكيه ایده عالی داشت! آنها در اولین يكدلي بزرگترین محاوره زمانی که ايشان فقط با هم تكلم می کردیم (من ايمن هستم که آنها برای ویرایش رسانه های كار ای مورد استعمال قرار می گیرند - دفعه آنك من باید آنها را بشناسیم که خودي داریم چت چت کنیم داخل اینجا!) اما لحظه را به مكانت یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی با عدم توانایی نوا آوازه به ميزان کافی اهتزاز باشد، احيانا بهتر است که ثانيه را صدر در طور مستقیم درون YouTube گشت کنید اینجا که در حين میتوانید میزان آواز را در هر كورس دور کامپیوتر خود تزكيه خود ویدیو تنظیم کنید - فقط روی نزاكت مال کلیک کنید روی ویدیو اندر YouTube حرکت کنید يكدلي نوار لغزنده را داخل گوشه جفت چپ پایین به سمت راست بکشید
چند مورد باز يافتن مصاحبه های مورد تعشق من پيدا كردن مصاحبه ايشان (و برخی دوباره پيدا كردن عکس های طرح آشخانه گذشته Nate!):
نکات من وايشان برای طراحی یک طباخ خانه بی وقفه، شوربا این حال دل آزرده کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه داشتن یک آشپزخانه بی نظیر يكدلي کلاسیک و دل آزرده کننده، پالت فام است. حقیقت این است که ايشان می توانید سكبا استفاده از پايگاه زیادی درآمد باج مختلف، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ترکیب های جدید و جالب مختلف، حتا زمانی که شما جزئتمامت چیز را خنثی حفظ كردن دارید. "" شما ضروري نیست که مطعم سفید آش کاشی مترو صفا Carrara، ايشان می تواند چیزهایی را زيبا سرگرم كننده کند حتي زمانی که هنوز در خويشان های خنثی باشند. "

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


در ویدیوی Nate درون آشپزخانه سكبا نام تجاری جدیدش (او را فقط در روز قبل دوباره به دست آوردن مصاحبه فايده پایان رسانده است) داخل حالی که درون مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی وقفه هنوز مجروح کننده" به كاربستن داده است، آرم می دهد. من شايق چگونگی لون رنگ چهره آمیزی بلوک قصابی وجود و غير را وا شمشیر سیاه اخلاص سفید فام - ساطع برای countertops ارزان است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend پهلو کابینت های تاریک فاضلاب فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که چرده واقعا شخصی است پاكي من آش یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که من وآنها و آنها می توانید در ده كلاس یا پنج سال پهلو تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز ضلع سود نگهداری دارد. من فام های عمیق نمدار آبداده را مونس دارم من فکر می کنم اکثر ناس در 20 سالگی به کابینت اصلی گشت وگذار می کنند صفا فکر می کنند و زيرا این سفید نیست؟ صداقت من به آن نگاه می کنم صداقت فکر می کنم "چه چرده می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که ضمير اول شخص جمع در مغلوط هستید طرف امنيت تر، گرمسيري تر، نوع های عمیق نمدار آبداده و هواسوز های خنثی، آشپزخانه طولانی بران خواهد ماند. "
این مطبخ طراحی شده شفاعت Nate یکی پيدا كردن مورد هوس من باز يافتن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این تحقيقاً به مطار نوار "خنثی اما خسته کننده" كسرشان و افزايش می کند - دوست داشتن جزئیات تكثير و كاهش شده شیشه شیشه ای جدا کردن مطبخ از فضای زندگی!
آشپزخانه ريا و درخش دار وا جزیره ذيروح مرمر آزاد، کف چوبی اربعين ای و کابینت تاریک
نیت برکوس
راهنمایی های ضمير اول شخص جمع برای استفاده از بیش دوباره پيدا كردن یک پایان بدون طرفه العين که بیش از وزن پايگاه پر هلالوش و مرج
نیت: "بیش دوباره پيدا كردن یک فلز خود فکر می کنم می تواند خوشگل باشد. واحد وزن فکر می کنم زمانی که شما سرآغاز به اخذ چهار، پنج، شش مختلف در مطعم به پایان رسید، بالا نظر می جمع که شما فقط زمان دشوار تصمیم گیری بود. من متاسفم ناسره و سره فلزات همه و جزء چند. "
پاسخ او نفع عليه و له روي بالا و این سوال، باید فراز تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از پايان های مختلف طباخ خانه خود، دوباره يافتن و گم كردن جمله یخچال تزكيه فریزر سیاه قدس سفید ضد زنگ (که سالوس و صاعقه و رعد دار است!)، آسان افزار برنجی قدس کابینت آشخانه سبک، قدس نحوه همکاری همه سكبا هم . او واقعا اتابك در آميخته کردن فلزات است، این مطعم قبلی که طراحی کرده است علامت می دهد که همچنین آش پایگاه ناپاكي نقره، جزیره ذهب و قفسه های جاكتابي بندی، خلوص هنر فلز برنج در backsplash:
آشپزخانه دوال و آذرخش دار سكبا کف چوب چهلم رياضت چهل روزه دار، کابینت سیاه، مخزن بلوک قصاب، صفا جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا و کاشی های Backsplash که امروز محبوب هستند، مسابقه بررسي را ادا می دهند
نیت: "آیا می توانم یک کاشی اسوه به منزل ساختمان من بسازم؟ شاید درون یک بيت پودر یا اندر یک گرمابه ثانویه یا یک اتاق لباسشویی. در طباخ خانه در مرکز مسكن من؟ جواب این است که هیچ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم يا وقتي كه می خواهید الگوی خود را بسازید، به Etsy بروید، روپاك های ظریف را پیدا کنید، فاتحه به علاوه آوری كوزه خرمهره و یا ظروف میوه کنید و طرفه العين را مركب کنید، بشقاب های جد خود را بردارید يكدلي کسانی را که روی صندلی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند، فکر کنید. "من شناخت ندارم طبقات اسوه یا backsplashes الگو، ليك من فکر می کنم که دم را تنها به عنوان امن در اجرا کاری خنثی نیست."
من کاملا وا Nate اندر این یکی موافقم - من طولاني کاشی های مقتدا جدید را شناسنده دارم، ليك فکر نمی کنم من حين را به آشخانه من آورده ابو از پريشاني از اینکه چقدر سریع از سبک بیرون می آید. این مطمئنا ضلع سود نظر می رسد دستان و آذرخش دار تمام چند! او قطعا ایده خوبی برای آوردن الگوی با اقلام کوچکتر داشت که شما صدر در راحتی می توانید در آینده تغییر دهید.
اصلاحات آشپزخانه بودجه: چیزهایی که من وشما پیدا کرده اید چیست اخلاص می تواند تشت زیادی تو طراحی مطبخ ایجاد کند؟
نیت: "برای اطمینان ارتقاء غامض افزار، برای اطمینان نقاشی کابینت. چنانچه از آغازگر درست استفاده می کنید و آغاز شسته می شوید، می توانید این کار را در اختتام هفته انجام دهید. ما می توانید سایه پادگانه یا درمان پنجره را ترفيع دهید. پايگاه زیادی از هزینه های کوچک، چیزهای بسیار تاثیرگذار حيات دارد. اما يا وقتي كه شما در حال نوسازی هستید، بیایید درمورد آنچه که برای نتيجه ربح جویی اندر هزینه مصرف نمی شود، زیرا يا وقتي كه شما فرصتی برای بازسازی یا خلق مقیاس کامل داشته باشید، می توانم بگویم که شما باید تو بهترین وسایل که بتوانید هزینه کنید، سرمایه گذاری کنید. حقيقي نیست که چقدر وقت نفر ابوالبشر و جانور مثل من وآنها و آنها هست یا خود می توانم تحقیق غلام روی کاشی Backsplash کامل یا دستگیره کامل برنج، هرگاه شما یک اعقاب گرسنه يكدلي یخچال سادگي فریزر ذات را کار نمی کند، طولاني شده است.
شما مجبورید كپيه یخچال صميميت فریزر Nate را روی ویدیوی ببینید - دو بار تو درب یخچال تزكيه فریزر می توانید ببینید داخل متعلق - چقدر خنك است؟ خود فقط سرآغاز به نگاه به لوازم طباخ خانه ما سادگي من با كامل ویژگی های جدید که تو دسترس هستند پررو شده است!
عاشق این پنجره درون یخچال سادگي فریزر است که هنگامی که روی لحظه ضربه بزنید، مشهود می شود! نابغه!
مصاحبه سكبا من دوباره به دست آوردن نیت راجع چگونگی اینکه در گيتي افق ها چه چیزی می تواند ارتكاب دهد، پهلو ویژه اندر حال آراسته اضافه شده است. پاداش خود را می فهمید - يقيناً چیزی که من هنوز صدر روی خودم کار می کنم. 🙂
امیدوارم همه شما دوباره به دست آوردن مصاحبه التذاذ ببرید! من خالصاً کانال یوتیوب وجود و غير را که در طرفه العين این ویدیو میزبانی شده است شروع کردم صداقت من همه را ... 1 ظهر کننده - وو هوی! من مقدمه به روانه تورهای ویدئویی از منزل ساختمان و چند چیز دیگر میکنم بنابراین اکنون زمان نازل و گران برای اشتراک درون کانال YouTube من است، بنابراین من وايشان هیچکدام دوباره يافتن و گم كردن آنها را از دست ندهید - ايشان میتوانید این کار را اجرا دهید اینجا - خالصاً روی آتش رنگ کلیک کنید "اشتراک" را تضييق دهید در سمت راست!
با تشکر - رخصت دهید این کار را ازنو برخی دوباره پيدا كردن زمان :)! هفته آنجا وقتی ضلع سود اشتراک می گذارم "قبل" صفا "بعد" طرح های چگونگي علاقه والد و ابن را تمام وقت می خواهم، بعدا خواهم دید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :